Nový Spark
venku od 1. prosince
LORDI vydají dva roky po svém „sedmialbu“ další fošnu

LORDI vydají dva roky po svém „sedmialbu“ další fošnu

Jeden by si myslel, že poté, co LORDI v loňském v roce vydali sedmialbový komplet „Lordiversity“, dají si od kreativní činnosti nějakou chvíli oraz. Tak se ale nestalo a finská monstra na jaro příštího roku slibují nové album.

LORDI na Sparkshopu

S informací přišli při příležitosti oznámení přechodu pod křídla vydavatelství Atomic Fire Records a společně slibují „novou éru“. „S radostí u nás vítáme další těžkou váhu heavy metalu. Před dvaceti lety vydali svůj fantastický debut ,Get Heavy‘ a člověk si je už tehdy musel zamilovat. Kombinaci image monster a tradičního osmdesátkového heavy metalu bylo radost sledovat na každém z jejich alb a zároveň byla zárukou skutečného koncertního inferna. To, co Mr. Lordi a jeho klan vytvořili v balíku ,Lordiversity‘, mě stále nechává v němém úžasu a pravděpodobně už se nikdy nebude opakovat. Těšíme se však, co doručí příště,“ říká zakladatel labelu Atomic Fire Records Markus Wosgien.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
14.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
15.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace