Nový Spark
venku od 2. dubna
LOUDNESS do Ostravy nepřijedou, zrušili celé evropské turné

LOUDNESS do Ostravy nepřijedou, zrušili celé evropské turné

Japonští heavymetaloví veteráni LOUDNESS měli duben strávit v Evropě, leč nestane se tak. Kapela své turné jen pár dní před plánovaným zahájením zrušila z důvodu „raketově rostoucích nákladů“. Tuzemských fandů se týká hlavně zrušení koncertů v ostravském Barráku, kde měli LOUDNESS vystoupit 18. dubna, a v žilinském Směr Clubu 77, kam měli zamířit den následující.

„Turné jsme naplánovali před třemi lety, ale od koronavirové krize vzrostly nejen ceny letenek, ale raketově se zvýšily i další náklady. K tomu je v branži nedostatek lidských zdrojů. Na základě těchto skutečností jsme museli učinit nelehké rozhodnutí a turné odpískat,“ napsali LOUDNESS s tím, že v dohledné budoucnosti by se do Evropy rádi vrátili, ovšem za okolností, které budou pro všechny zúčastněné snesitelné.

LOUDNESS na Sparkshopu

LOUDNESS nejsou ani zdaleka první, kteří své evropské turné zrušili na poslední chvíli z důvodu vysokých cen. Už dříve tak učinili například ANTHRAX, SHINEDOWN nebo AUGUST BURNS RED.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace