Nový Spark
venku od 1. června
LOUDNESS do Ostravy nepřijedou, zrušili celé evropské turné

LOUDNESS do Ostravy nepřijedou, zrušili celé evropské turné

Japonští heavymetaloví veteráni LOUDNESS měli duben strávit v Evropě, leč nestane se tak. Kapela své turné jen pár dní před plánovaným zahájením zrušila z důvodu „raketově rostoucích nákladů“. Tuzemských fandů se týká hlavně zrušení koncertů v ostravském Barráku, kde měli LOUDNESS vystoupit 18. dubna, a v žilinském Směr Clubu 77, kam měli zamířit den následující.

„Turné jsme naplánovali před třemi lety, ale od koronavirové krize vzrostly nejen ceny letenek, ale raketově se zvýšily i další náklady. K tomu je v branži nedostatek lidských zdrojů. Na základě těchto skutečností jsme museli učinit nelehké rozhodnutí a turné odpískat,“ napsali LOUDNESS s tím, že v dohledné budoucnosti by se do Evropy rádi vrátili, ovšem za okolností, které budou pro všechny zúčastněné snesitelné.

LOUDNESS na Sparkshopu

LOUDNESS nejsou ani zdaleka první, kteří své evropské turné zrušili na poslední chvíli z důvodu vysokých cen. Už dříve tak učinili například ANTHRAX, SHINEDOWN nebo AUGUST BURNS RED.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace