Nový Spark
venku od 1. června
LYNCH MOB uzavřou kariéru albem, na němž si zatančí s ďáblem

LYNCH MOB uzavřou kariéru albem, na němž si zatančí s ďáblem

Kytarista George Lynch se v posledních pár letech podepsal pod slušnou řádku alb. Tím nejčerstvějším hodlá uzavřít diskografii svých LYNCH MOB, která se tak zastaví na devíti položkách.

Aktuálně ohlášená novinka se bude jmenovat „Dancing With the Devil“, vyjde 28. listopadu, a k poslechu z ní je titulní skladba. Jedenasedmdesátiletý muzikant o ní hovoří jako o svém „opusu magnum“ a „labutí písni“.

„Vždy jsme posouvali hranice a zároveň zůstávali oddáni našim fanouškům. Nové album je odrazem toho, kým dnes jsme jako jednotlivci i jako kapela. Sesumírovali jsme vše, co jsme se za ty roky naučili a otiskli to do nových písní,“ říká Lynch.

Album můžete předobjednat na Sparkshopu .

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo