Nový Spark
venku od 1. září
Lzzy z HALESTORM: „Prsa jsou skvělá, prsa jsou vždy vítaná!“

Lzzy z HALESTORM: „Prsa jsou skvělá, prsa jsou vždy vítaná!“

Zvěrolékařka, modelka, tanečnice, herečka… To jsou asi nejčastější povolání, o kterých sní holky kolem desátého dvanáctého roku života. V případě Lzzy Hale z HALESTORM to ale dopadlo úplně jinak. Ostatně jinak asi ani nemohlo – její kariéra byla předurčená už od malička.

Oba sourozenci vyrůstali obklopeni hudebními nástroji. Lzzy začala už v pěti letech s klavírem, brácha Arejay mydlil jako kluk do bicích, jejich otec byl zase basákem v několika lokálních kapelách. Rodiče neměli peníze, aby mohli s dětmi obrážet skutečné koncerty, a tak jim alespoň pořídili VHSky se záznamy z vystoupení. „Pamatuju si, jak Ronnie James Dio hraje někde ve Velké Británii pro 60 tisíc lidí. Byla jsem stydlivé dítě a nechápala, jak něco takového dokážou,“ vzpomíná Lzzy. Tehdy ještě netušila, že se s metalovou ikonou za pár let potká tváří v tvář.


V dvoustránkovém materiálu v aktuálním Sparku najdete působivý příběh Lzzy včetně jejích zkušeností s dívčím publikem. „Moc si cením našich fanoušků z řad dívek i jejich těl. Prsa jsou skvělá, prsa jsou vždy vítaná. Myslím, že držím kapelní rekord v podepsání nejvíc poprsí. Holky ale umějí být dost šílené. Jednou se mi stalo, že přišla dívka s malou krabičkou. V ní jsem pak našla tampón a vzkaz: ‚Dáš mi vědět na Twitteru nebo přes Facebook, že jsi ho použila, abych věděla, že to, co můj dárek byl opravdu uvnitř tebe?‘ Naštěstí byl ještě zabalený. Mnohem horší by bylo, kdyby byl už použitý,“ vzpomíná zpěvačka.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace