Nový Spark
venku od 1. března
Magická noc trubadúrů se XIII. STOLETÍM a BRATRSTVEM LUNY

Magická noc trubadúrů se XIII. STOLETÍM a BRATRSTVEM LUNY

V den památky všech zesnulých 2. 11. se na scénu vrací Magická noc trubadúrů, festival snoubící mnohá umění: hudební, divadelní, taneční i fotografické. Hvězdou večera v prostředí s magickou aurou - Divadla Za plotem v Praze bude česká gothic rocková legenda XIII. STOLETÍ, které představí koncertní set s bonusy určenými jen pro tento jeden jediný večer!

Na programu budou i dva křty hudebních nosičů. Pozornost bude upřena i k premiéře speciálního hudebního projektu s názvem Luna nad Iglau, který je dílem Petra Štěpána a kapely BRATRSTVO LUNY. Magickou nocí bude provázet hudební publicista Petr Korál.


Bubeník XIII. STOLETÍ Pavel Štěpán se představí v komedii Genderama jihlavského divadelního souboru De Facto Mimo. Diváci uvidí strhující satiru o současném vnímání ženských a mužských rolí. Horrorový příspěvek obstará kralupská SCÉNA a se speciální shakespearovskou variací vystoupí Taneční skupina naděje. Koncertní část programu zahájí s hořícími pochodněmi Rytíři Fortuny. Speciální dvou koncert kapel XIII. STOLETÍ a BRATRSTVO LUNY bude plně ve službách podtitulu festivalu CHRÁM FÉNIXŮ. Celý program včetně časového rozpisu najdete na http://www.bratrstvoluny.com/


Vstupenky jsou stále k mání na https://goout.net/cs/divadlo/magicka-noc-trubaduru/bteke/+mignm/ a je nutno dodat, že vzhledem k prostředí malého divadla je kapacita omezena na pouhých 400 návštěvníků.

Nedílnou součástí každé Magické noci trubadúrů je šestnáctistránkový programový novinový manifest TRUBADÚR, kde je na šestnácti stranách formátu A3 představen celý programový koncept festivalu s mnoha přesahy. Noviny můžete získat pouze za poštovné: info na bratrstvoluny@seznam.cz nebo na www.bratrstvoluny.com (kde jsou uvedena i distribuční místa).

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace