Nový Spark
venku od 1. června
MAGNUM už zase nahrávají

MAGNUM už zase nahrávají

Rockoví veteráni MAGNUM jsou skutečně nezdolní. V uplynulých třinácti letech vydali sedm alb, to poslední „Escape from the Shadow Garden“ loni v březnu. A teď, začátkem dubna, se pustili do nahrávání dalšího. „Zatím zní dost dobře,“ informuje zpěvák Bob Catley. „Tony teď pracuje na nějakých kytarách a hned jak pro mě bude mít i nějaké texty, pustím se do zpěvu. Myslím, že to bude silné a jako obvykle poctivě rockové album.“ Vydání nahrávky MAGNUM plánují na začátek příštího roku, patrně prý na únor, přičemž ihned poté se chtějí pustit do koncertování...

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo