Nový Spark
venku od 2. dubna
MANOWAR – Nové album bude. A taky jedno staré. A evropské turné. Ale jen po Německu.

MANOWAR – Nové album bude. A taky jedno staré. A evropské turné. Ale jen po Německu.

O novém albu MANOWAR už se pár let mluví, teď se však zdá, že kapela jasně stanovila termín. Dočkáme se ho prý v roce 2025, přičemž kapela už má na únor toho roku naplánované turné. Je sice avizované jako evropské, třináct ze čtrnácti zastávek je však německých (ta zbývající lucemburská).

„Zatím vám ještě nemůžeme říct, jak se bude jmenovat, jisté však je, že nepřátele metalu rozdrtí na prach, ze kterého vzešli, a ve jménu pravého metalu sjednotí Manowarriors z celého světa. Bude hlasitější, tvrdší, silnější a rychlejší než cokoliv jiného,“ vzkazuje s tradičním sebevědomím kapela.

MANOWAR na Sparkshopu

Během turné plánuje hrát na střídačku dva různé sety, jeden věnovaný albu „Hail to England“, druhý následnému „Sign of the Hammer“. A jelikož obě vyšla v roce 1984, MANOWAR se chystají oslavit 40. narozeniny druhého jmenovaného jeho přehráním, takže se příští rok dočkáme počinu „Sign of the Hammer 2024“. „Dostanete brutalitu původní desky, smíchanou s inspirací, kterou jste nám během těch let dávali, a vylepšenou novými technologiemi,“ vzkazují „Králové metalu“.

A ještě jedna zpráva, která zní o něco méně vítězoslavně… Kapelník Joey De Maio byl nucen zrušit své letošní zastávky turné Words of Power, na němž objíždí štace s historkami z natáčení. Prý kvůli „neovlivnitelné kolizi termínů“…

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace