Nový Spark
venku od 2. dubna
MARILYN MANSON se zranil na pódiu a musel zrušit devět koncertů

MARILYN MANSON se zranil na pódiu a musel zrušit devět koncertů

Během sobotního koncertu v New Yorku se na Marilyna Mansona zřítila část pódiové dekorace a zpěvák musel být s nespecifikovaným zraněním převezen do nemocnice. Byl nucen zrušit devět koncertů, ale jeho vystoupení v Praze by ohroženo být nemělo.

Marilyn Manson je aktuálně na severoamerické části svého celosvětového turné k nadcházející desce „Heaven Upside Down“, která vychází již 6. října. V sobotu 30. září vystupoval v Hammerstein Ballroom v New Yorku. Při jedenácté skladbě svého setu „ Sweet Dreams“ se rozhodl vyšplhat na kovovou konstrukci, na které byla upevněna kulisa znázorňující dvě pistole. Ta však nebyla pevně připevněná, Marilyn se na ní osudově zaklonil a celou ji na sebe strhl.


Zpěvák musel být převezen do tamní nemocnice a koncert byl předčasně ukončen. Dosud nebyly zveřejněny bližší podrobnosti ohledně jeho zranění. Z dostupného video záznamu je ovšem patrné, že se ihned po incidentu držel za pravou nohu.

Podle tiskového prohlášení je nyní Manson v nejmenované newyorské nemocnici, odkud by se měl přesunout do svého domu v Los Angeles k domácímu léčení. Pro tuto chvíli byl Marilyn nucen odložit na neurčito devět následujících koncertů, které měly proběhnout mezi 2. a 14. říjnem. Bližší informace o nadcházejících koncertech budou teprve zveřejněny, ale zpěvák by se chtěl na pódium vrátit co nejdříve. V rámci svého turné by se měl také představit 19. listopadu v pražské Tipsport Aréně, do té doby by už snad měl být plně fit.


Paradoxní je, že se Mansonovi stal tajemný incident také na pátečním koncertu v Pittsburghu, tedy o den dříve, než se následně doopravdy zranil v New Yorku. Marilyn se při závěrečné skladbě svého setu „The Beautiful People“ vydal v Pittsburghu vstříc fanouškům, ovšem v jednu chvíli špatně došlápl a zpět na nohy mu musela pomáhat ochranka. Následně se vrátil pódium, chvíli se plazil po čtyřech a pak odešel do zákulisí. Když se pak na stage vrátil v doprovodu zpěvačky Alice Glass (která mu předskakovala), tak tajemně tvrdil: „Právě jsem si zlomil kotník, ale je to v pohodě, protože Alice Glass za mě zaskočí. Tak pojď, zvládneš to. Já vám říkal, že si zlomím kotník, protože tour manažer je fašista.“ Celou situaci si můžete prohlédnout na níže přiloženém videu.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace