Nový Spark
venku od 1. června
Marta Gabriel z CRYSTAL VIPER: Církev v Polsku kryje zločiny

Marta Gabriel z CRYSTAL VIPER: Církev v Polsku kryje zločiny

Polská heavymetalová mašina připravila pro své příznivce na letošní leden nový kotouč. Jednoznačný název „The Cult“ slibuje nekompromisní materiál. Album vychází 29. ledna a bude obsahovat jedenáct songů.

CRYSTAL VIPER si mnoho fanoušků spojí především s osobou temperamentní zpěvačky Marty Gabriel. Nejinak tomu bude pochopitelně i tentokrát, i když nové skladby mělo na svých bedrech vícero muzikantů, včetně nováčka za bicí soupravou, Cedericka Forsberga (BLAZON STONE).

S Martou Gabriel přineseme v příštím vydání Sparku rozhovor, který se zpěvačkou vedla redaktorka Ema Moravcová. Obě dámy se podívaly na některé aspekty polského veřejného života pěkně zblízka.

„Situace v Polsku je opravdu špatná. Naše vláda je velmi extremistická a obrací Polsko do přísného katolického režimu. Chtějí zrušit kompletně celý zákon o potratech, a to bez výjimek, jakými jsou třeba případy, kdy je žena znásilněna nebo dojde k incestu,“ uvedla mimo jiné Marta. Čtěte v únorovém čísle Sparku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace