Nový Spark
venku od 1. prosince
Marta Gabriel z CRYSTAL VIPER: Církev v Polsku kryje zločiny

Marta Gabriel z CRYSTAL VIPER: Církev v Polsku kryje zločiny

Polská heavymetalová mašina připravila pro své příznivce na letošní leden nový kotouč. Jednoznačný název „The Cult“ slibuje nekompromisní materiál. Album vychází 29. ledna a bude obsahovat jedenáct songů.

CRYSTAL VIPER si mnoho fanoušků spojí především s osobou temperamentní zpěvačky Marty Gabriel. Nejinak tomu bude pochopitelně i tentokrát, i když nové skladby mělo na svých bedrech vícero muzikantů, včetně nováčka za bicí soupravou, Cedericka Forsberga (BLAZON STONE).

S Martou Gabriel přineseme v příštím vydání Sparku rozhovor, který se zpěvačkou vedla redaktorka Ema Moravcová. Obě dámy se podívaly na některé aspekty polského veřejného života pěkně zblízka.

„Situace v Polsku je opravdu špatná. Naše vláda je velmi extremistická a obrací Polsko do přísného katolického režimu. Chtějí zrušit kompletně celý zákon o potratech, a to bez výjimek, jakými jsou třeba případy, kdy je žena znásilněna nebo dojde k incestu,“ uvedla mimo jiné Marta. Čtěte v únorovém čísle Sparku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace