Nový Spark
venku od 3. října
Marthusovi INNER FEAR vydají po deseti letech album s kytaristou KING DIAMOND

Marthusovi INNER FEAR vydají po deseti letech album s kytaristou KING DIAMOND

Martin Škaroupka svůj kreativní čas v posledních letech věnoval hlavně CRADLE OF FILTH a TITANIKU. V uplynulých měsících však začal myšlenky směrovat též na svůj osobní projekt INNER FEAR, s nímž v květnu po deseti letech vydá nové album „Cäzilia“. Koncepční počin vyprávějící příběh dodnes nevyjasněných vražd, k nimž došlo v roce 1922 na hospodářství Hinterkaifeck v německém Bavorsku. První ukázku v podobě videoklipu ke skladbě „The Farm“ INNER FEAR vydali přesně v den stého výročí tragických událostí.

Sestava INNER FEAR za ty roky přirozeně prošla obměnou – coby věrný Marthusův společník zůstává z dřívějších inkarnací jen kytarista Khopec, na baskytaru nově hraje Krusty z FORGOTTEN SILENCE, mužský zpěv obstarává Chymus z už neaktivních ISACAARUM, ten ženský pro změnu slovenská zpěvačka a výtvarnice Snovonne Drake, a o sólové kytarové party se stará Mike Wead, známý z KING DIAMOND, MERCYFUL FATE nebo MEMENTO MORI, spolupráce s nímž je jistě nejen pro Marthuse splněným snem.

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace