Nový Spark
venku od 2. dubna
Maskovaní ,,houbaři“ MUSHROOMHEAD přijíždějí do Jablunkova!

Maskovaní ,,houbaři“ MUSHROOMHEAD přijíždějí do Jablunkova!

V Rock Café Southock se 12.7. 2022 uskuteční jeden z nejočekávanějších koncertů tohoto roku! Na svém evropském turné se zde zastaví MUSHROOMHEAD, aby přivedli svou muzikou a image do transu nejen fanoušky, ale i místní obyvatele.

Parta z amerického Clevelandu je ná scéně už od roku 1993. Jejich muzika je šťavnatý koktejl avantgardního zvuku, zahrnující jasné vlivy metalu, elektro-industriálu, art rocku a dalších stylů. Tak jakou jsou pestré jejich masky, pestrá je i muzika a show. Sestava za ty roky doznala značných změn, ale s ženským elementem v podání Jackie LaPonzy jejich hudební tvář dostala zajímavou injekci.

Takovou příležitost si hudební fajnšmekři nemohou nechat ujít! Pokud stále řešíte otázku jestli byli v maskách dříve SLIPKNOT, nebo MUSHROOMHEAD, odpověď je jasná - ,,houbaři“. Jako předkapely se představí angličtí SKARLET RIOT a švýcarští SICKRET.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace