Nový Spark
venku od 1. srpna
Maskovaní ,,houbaři“ MUSHROOMHEAD přijíždějí do Jablunkova!

Maskovaní ,,houbaři“ MUSHROOMHEAD přijíždějí do Jablunkova!

V Rock Café Southock se 12.7. 2022 uskuteční jeden z nejočekávanějších koncertů tohoto roku! Na svém evropském turné se zde zastaví MUSHROOMHEAD, aby přivedli svou muzikou a image do transu nejen fanoušky, ale i místní obyvatele.

Parta z amerického Clevelandu je ná scéně už od roku 1993. Jejich muzika je šťavnatý koktejl avantgardního zvuku, zahrnující jasné vlivy metalu, elektro-industriálu, art rocku a dalších stylů. Tak jakou jsou pestré jejich masky, pestrá je i muzika a show. Sestava za ty roky doznala značných změn, ale s ženským elementem v podání Jackie LaPonzy jejich hudební tvář dostala zajímavou injekci.

Takovou příležitost si hudební fajnšmekři nemohou nechat ujít! Pokud stále řešíte otázku jestli byli v maskách dříve SLIPKNOT, nebo MUSHROOMHEAD, odpověď je jasná - ,,houbaři“. Jako předkapely se představí angličtí SKARLET RIOT a švýcarští SICKRET.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace