Nový Spark
venku od 2. dubna
MASTERPLAN povstávají z popela s novou písní a vidinou nového alba

MASTERPLAN povstávají z popela s novou písní a vidinou nového alba

Powermetaloví MASTERPLAN prolomili dlouhé ticho. Kapela bývalého kytaristy HELLOWEEN Rolanda Grapowa zveřejnila zbrusu novou píseň „Rise Again“ dohromady s lyric videem.

Po reedici nezapomenutelného eponymního debutu přichází němečtí MASTERPLAN s novou písní, která je předzvěstí nového alba! Zakládající člen a kytarista Roland Grapow k tomu říká: „Po téměř deseti až jedenácti letech ticha jsme připraveni znovu vtrhnout na heavymetalovou scénu. Chybělo nám publikum a nové emoce. Tato píseň je o tom, jak jsme se poslední dobou cítili. Všechno na světě se mění tak rychle, že je někdy velmi těžké pochopit, kam patříte. I když se zdá, že jste talentovaní a hodní úspěchu, začnete o sobě pochybovat. A to je velká chyba… Jako obvykle a ve stylu MASTERPLAN se snažíme být pozitivní, a to je hlavní cíl naší kreativity. Chceme inspirovat naše fanoušky, aby našli sílu překonávat životní výzvy. ‚Rise Again‘ je píseň o životě a naději, že přijdou lepší věci, je jako když fénix vstává z popela.“

MASTERPLAN na Sparkshopu

O MASTERPLAN bylo v posledních letech slyšet jen ohledně reedic a coverů. V roce 2017 vydali album s názvem „PumpKings“, obsahující přepracované verze písní HELLOWEEN z alb, na kterých Grapow hrál během svého působení v legendární německé powermetalové kapele. Minulý rok vydali k 20. výročí reedici svého debutu „Masterplan“. Poslední studiové album „Novum Initium“ vyšlo v roce 2013.

V prosincovém čísle Sparku najdete velký rozhovor s Rolandem Grapowem. Kdo nečetl, sežene ho na Sparkshopu!

A kdo by chtěl vidět dravé fénixy naživo, MASTERPLAN předvedou svůj znovuobjevený um 14. března ve zlínském MoR Café. Společně s nimi vystoupí FIREWIND.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace