Nový Spark
venku od 2. května
Masters of Rock přivítá MEGADETH, SLAYER, AVANTASII anebo APOCALYPTIKU

Masters of Rock přivítá MEGADETH, SLAYER, AVANTASII anebo APOCALYPTIKU

Pořadatelé festivalu Masters of Rock potvrdili jména dalších vystupujících a je to opravdu pecka! Do Vizovic v červenci přijedou dva zástupci thrashmetalové The Big 4 – MEGADETH a SLAYER, ale taky ten, který se v areálu likérky musí cítit už skoro jako doma, miláček českého publika, Tobias Sammet. Pochopitelně i s celým ansámblem své metalové opery AVANTASIA a aktuálním albem „Ghostlights“!

MEGADETH, kteří se do regionu vrátí po dlouhých třinácti letech, pochopitelně taky vezou nové album a za Spark už teď můžeme prozradit, že pro březen je pro nás top albem měsíce. A „Dystopia“ sklízí úspěchy i ve světě, je vidět, že s novými členy, kytaristou Kikem Loureirem a bubeníkem Chrisem Adlerem, Daveové Mustaine s Ellefsonem nalezli pomalu ztrácenou formu. Mimochodem, MEGADETH bude patřit samotný závěr festivalu.

Už páteční rozžhaví SLAYER, kteří loni vydali rovněž vynikající album „Repentless“, jak ukázala naše aktuální Sklizeň, dle vás, čtenářů, druhé nejlepší album roku 2015, hned po „The Book of Souls“ od IRON MAIDEN.

Na dnešní tiskové konferenci byla ohlášena rovněž finská APOCALYPTICA, která se na Masters of Rock vrací po osmi letech, a dozvěděli jsme se i to, že stálice festivalu, folkmetalové formace KORPIKLAANI a ELUVEITIE, chystají pro letošní ročník speciální sety. Finové si s sebou přivezou „sbor“ doprovodných folklorních zpěváků a záznam z vystoupení v budoucnu uplatní pro DVD, Švýcaři chystají speciální akustický set.

A těšit se můžeme i na Tarju Turunen, která ve Vizovicích představí nové album, stejně tak další z oblíbenců tuzemského publika, němečtí FREEDOM CALL, kteří svou novinku pustí do prodeje exkluzivně právě na festivalu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace