Nový Spark
venku od 31. prosince
Masters of Rock přivítá MEGADETH, SLAYER, AVANTASII anebo APOCALYPTIKU

Masters of Rock přivítá MEGADETH, SLAYER, AVANTASII anebo APOCALYPTIKU

Pořadatelé festivalu Masters of Rock potvrdili jména dalších vystupujících a je to opravdu pecka! Do Vizovic v červenci přijedou dva zástupci thrashmetalové The Big 4 – MEGADETH a SLAYER, ale taky ten, který se v areálu likérky musí cítit už skoro jako doma, miláček českého publika, Tobias Sammet. Pochopitelně i s celým ansámblem své metalové opery AVANTASIA a aktuálním albem „Ghostlights“!

MEGADETH, kteří se do regionu vrátí po dlouhých třinácti letech, pochopitelně taky vezou nové album a za Spark už teď můžeme prozradit, že pro březen je pro nás top albem měsíce. A „Dystopia“ sklízí úspěchy i ve světě, je vidět, že s novými členy, kytaristou Kikem Loureirem a bubeníkem Chrisem Adlerem, Daveové Mustaine s Ellefsonem nalezli pomalu ztrácenou formu. Mimochodem, MEGADETH bude patřit samotný závěr festivalu.

Už páteční rozžhaví SLAYER, kteří loni vydali rovněž vynikající album „Repentless“, jak ukázala naše aktuální Sklizeň, dle vás, čtenářů, druhé nejlepší album roku 2015, hned po „The Book of Souls“ od IRON MAIDEN.

Na dnešní tiskové konferenci byla ohlášena rovněž finská APOCALYPTICA, která se na Masters of Rock vrací po osmi letech, a dozvěděli jsme se i to, že stálice festivalu, folkmetalové formace KORPIKLAANI a ELUVEITIE, chystají pro letošní ročník speciální sety. Finové si s sebou přivezou „sbor“ doprovodných folklorních zpěváků a záznam z vystoupení v budoucnu uplatní pro DVD, Švýcaři chystají speciální akustický set.

A těšit se můžeme i na Tarju Turunen, která ve Vizovicích představí nové album, stejně tak další z oblíbenců tuzemského publika, němečtí FREEDOM CALL, kteří svou novinku pustí do prodeje exkluzivně právě na festivalu.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?