Nový Spark
venku od 2. května
Matt Heafy z TRIVIUM dělá na soundtracku pro druhý díl Smrtgasmu

Matt Heafy z TRIVIUM dělá na soundtracku pro druhý díl Smrtgasmu

Fanoušci kultovních hororových masakrů z osmdesátek a metalu si mohli před osmi lety smlsnout ne metalově laděné hororové komedii Deathgasm – Smrtgasmus. Nyní se chystá druhý díl s podtitulem Goremageddon a zatímco tvůrci se ho snaží financovat i s přímou pomocí fandů na Kickstarteru, potvrzují, že o hudební doprovod se mu postará Matt Heafy z TRIVIUM!

„Matt je nejen metalový znalec, ale taky opravdový hororový nadšenec. Jeho schopnost vystihnout, co film potřebuje a vyjádřit to prostřednictvím hudby, vás určitě zvedne ze sedadel,“ říká režisér Jason Lei Howden, který po prvním Smrtgasmu natočil ještě akční komedii Zabiják proti své vůli.

Sám Heafy dodává: „Chtěl jsem tomu filmu udělat soundtrack už od chvíle, co jsem viděl první díl. Jsem Jasonův obrovský fanda a věřím, že dokážu naplnit jeho představy. Už teď mám ten soundtrack v hlavě. Vím, že budou potřeba různé metalové subžánry, stejně jako různé orchestrální nebo industriální prvky. Bude to mazec!“

Tvůrci plánují, že soundtrack vyjde i na nosičích a zatímco jedna jeho polovina se bude sestávat z Heafyho autorské tvorby, ta druhá bude písňová a objeví se na ní věci od Ihsahna či kapel jako jsou AXESLASHER nebo SKULL FIST.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace