Nový Spark
venku od 2. října
Max Cavalera: „Marc Rizzo ze SOULFLY neodešel. Byl vyhozen“

Max Cavalera: „Marc Rizzo ze SOULFLY neodešel. Byl vyhozen“

Začátkem srpna překvapila metalový svět zpráva, že dlouholetý kytarista SOULFLY Marc Rizzo opouští sestavu. Co se původně jevilo jako Marcův dobrovolný odchod, je podle principála Maxe Cavalery ve skutečnosti vyhazovem „z osobních důvodů“.

Merch SOULFLY pořídíte v našem Sparkshopu

Cavalera se k Rizzově odchodu vyjádřil v rámci internetové série „Max Trax“. „Rád bych se vyjádřil k situaci, která se děje v SOULFLY. Jde o Marca Rizza. Neopustil kapelu. To my jsme se s ním rozhodli z osobních důvodů rozloučit. Přeji Marcovi, ať se mu v kariéře daří a chci mu poděkovat za 18 let strávených v kapele.“

Na Cavalerovo vyjádření stačil Rizzo reagovat nazpět: „Tak to prostě se SOULFLY je. V kapele bylo vždycky hodně horké krve. Nechci do toho vrtat. Chci se pohnout kupředu a nechat za sebe mluvit svoji kytaru a hudbu celkově.“ Zároveň uvedl, že se svojí novou kapelou HAIL THE HORNS budou naživo hrát mnoho písně SOULFLY.

Rizzo se k SOULFLY připojil v roce 2004 a od té doby zanechal otisk na všech studiových deskách kapely: „Prophecy“ (2004), „Dark Ages“ (2005), „Conquer“ (2008), „Omen“ (2010), „Enslaved“ (2012), „Savages“ (2013), „Archangel“ (2015) a „Ritual“ (2018). V roce 2007 se Rizzo stal členem CAVALERA CONSPIRACY, projektu bratrů Maxe a Igora Cavalerových.

Rizzovo místo v SOULFLY nezaujme nikdo jiný než šéf FEAR FACTORY Dino Cazares.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace