Nový Spark
venku od 1. července
SOULFLY uctí přírodu další deskou. Poslechněte si první ukázku!

SOULFLY uctí přírodu další deskou. Poslechněte si první ukázku!

Ikona undergroundu, válečník třetího světa a vůdce oddaného kmene Max Cavalera chrlí další riffy. Jeho kapela SOULFLY na sebe opět strhává pozornost a ohlašuje dvanácté album „Totem“, které vyjde 5. srpna. Již nyní si můžete poslechnout první monstrózní ukázku, singl „Superstition“.

SOULFLY na Sparkshopu

Lyric video vytvořilo studio Aimed & Framed spolu s animátorem 3D postav Álvarem Gómezem Padillou.

„Totem“ je následovníkem desky „Ritual“ z roku 2018. Propojujícím tématem všech skladeb se stalo spojení člověka s přírodou.

„Skládání alba s mým synem a bubeníkem SOULFLY Zyonem byla jedna pořádná dvouletá jízda. Deska není tak tematická, jako bylo album SEPULTURY ‚Roots‘, obsahuje spíš takový mix podobných témat. O spirituálním světě pojednává skladba ‚Spirit Animal‘, která je vážně skvělá. Na albu najdete i song ‚The Damage Done‘, ve kterém jsem se soustředil na životní prostředí a to, jak ničíme naší planetu. Všechny skladby jsou tematicky velmi jednoduché. Jedná se o můj styl psaní, řeknu všechno stručně a na rovinu. Nesnažím se nic extra vymýšlet. Stejné je to i s riffy, prostě vím, jak je dělat. Nepřikrášluju je, všechny jsou jednoduché a přímé, ale fungují,“ dodává ke skládání alba a jeho tématech Max Cavalera.

Tracklist alba:
01. Superstition
02. Scouring The Vile
03. Filth Upon Filth
04. Rot In Pain
05. The Damage Done
06. Totem
07. Ancestors
08. Ecstasy Of Gold
09. Soulfly XII
10. Spirit Animal


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace