Nový Spark
venku od 1. prosince
Max Cavalera má další kapelu. Spojil síly se svým synem

Max Cavalera má další kapelu. Spojil síly se svým synem

GO AHEAD AND DIE. Tak se jmenuje nové hudební dítko Maxe Cavalery. Dal jej do kupy se svým biologickým dítkem Igorem Amadeem Cavalerou a bubeníkem Zachem Colemanem. Debutové album vyjde u Nuclear Blast.

Nová formace se podle vlastních slov bude pohybovat na ose death metalu a thrash metalu s vlivy raných CELTIC FROST a punk-rockovým přístupem. Max Cavalera komentuje: „Jde o milou spolupráci otce a syna, která vynáší na světlo staré dobré věci s novým přístupem! Tvrdé riffy a drsné texty od Igora, brutální bubnování Zacha Colemana (BLACK CURSE, KHEMMIS) mě dost inspirovaly! Extrémní doba vyžaduje extrémní hudbu!“

GO AHEAD AND DIE jsou připravení naservírovat divokou a nenávistí nabitou dávku energie, která tady už dlouho nebyla,“ doplňuje Igor Amadeus Cavalera. Na další informace o novém albu si budeme muset ještě počkat.

Vloni vydal Cavalera nové album „Reluctant Hero“ se superskupinou KILLER BE KILLED a jen před pár dny ohlásil novou desku SOULFLY, na níž pracuje se svým dalším synem Zyonem.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace