Nový Spark
venku od 2. května
MEGADETH nabídnou livestream dvou monumentálních show v Buenos Aires

MEGADETH nabídnou livestream dvou monumentálních show v Buenos Aires

Thrashmetaloví matadoři si pro nás na duben připravili skutečnou lahůdku. Dva vyprodané koncerty v Buenos Aires budou moci sledovat fanoušci po celém světě v přímém přenosu.

MEGADETH na Sparkshopu

V neděli 14. a v pondělí 15. dubna odehrají MEGADETH dvě vystoupení ve vyprodané Movistar Areně v hlavním městě Argentiny. Kdo nemá vstupenku na živou show, může dění sledovat v přímém přenosu na webu veeps.com. Fanoušci si během livestreamu můžou koupit i speciální merch z limitované edice. MEGADETH slibují jedinečné sety plné překvapení, ale hlavně pořádného thrashe a hudebních inovací, které definují jejich zvuk už více než čtyři desetiletí.

Předplatitelé Veeps All Access mají přístup k oběma koncertům zdarma v rámci svého předplatného, jinak jsou vstupenky v prodeji za 14,99 $ na jednu show nebo za 24,99 $ na obě. Každý koncert bude mít jiný setlist. Kupujte na veeps.com/megadeth.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace