Nový Spark
venku od 1. července

Megaprojekt Metal All Stars zveřejní nová data evropských show již příští týden!

AKTUALIZOVÁNO: O tom, že se celé evropské turné Metal All Stars - Beatfest přesouvá na jaro 2015 jsme vás již informovali. Pražský koncert se původně měl uskutečnit tuto sobotu 6. 12. ve Fórum Karlín. V současné době producent show přestavuje plán evropské šňůry a v Praze by se měla megashow zastavit v dubnu příštího roku. Přesné datum bude zveřejněno v průběhu příštího týdne. Již zakoupené vstupenky na show zůstávají v platnosti pro dubnové vystoupení.


PŮVODNÍ ZPRÁVA: Hvězdný projekt Metal All Stars, který uplynulý víkend plnil haly a uvedl do varu fanoušky v jižní Americe (Bolívie, Brazílie, Chile) bohužel v prosinci v Praze (6. 12. 2014, Forum Karlín) neuvidíme. Stejně jako v celé Evropě. Dochází totiž k přesunu data konání všech evropských koncertů na jaro 2015.

Tato zpráva byla do světa vypuštěna uplynulou sobotu. Vzhledem k tomu, že pražský koncert byl vázán na událost Beatfest, jednali jsme s organizátory turné, zda by nyní nemohli udělat alespoň Prahu a to i třeba bez některého z muzikantů. Bohužel z jednání teď vyšlo, že by to bylo velmi komplikované. A tak tedy i Praha spolu s ostatními městy musí vyčkat na Metal All Stars do jara příštího roku.

Oficiální prohlášení organizátora turné: "Všechny evropské show projektu Metal All Stars, které měly proběhnout letos v listopadu a prosinci, budou z důvodu neodkladných last minute povinností několika zúčastněných umělců přeloženy na jaro roku 2015. Nové termíny koncertů budou oznámeny v nejbližší možné době. V důsledku tohoto politováníhodného odkladu však do sestavy přidáme další velká jména, abychom show pro rok 2015 udělali ještě metalovější!"

Vstupenky jak na koncert, tak i na setkání s umělci platí pro nový termín. Brzy přineseme více oficiálních informací - na www.mastersofrock.cz a na www.metalallstars.com .


My ve Sparku vám přínášíme v prosincovém čísle alespoň rozhovor s Robem "Blasko" Nicholsonem, baskytaristou Ozzyho Osbourna, který měl na Metal All Stars vystoupit spolu se Zakkem Wyldem se skladbami BLACK SABBATH. Blasko je mimo jiné zkušeným hudebním manažerem a zakladatelem agentury Mercenary Management, která má pod svými křídly kapely jako jsou BUTCHER BABIES, BLACK VEIL BRIDES nebo GOATWHORE a tak věříme, že pro vás bude dvoustrana s tímhle chlapíkem zajímavým počtením...

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.07. STREAM: TRIVIUM
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
A co FAKKER!?