Nový Spark
venku od 1. července

METAL ALL STARS oznamuje definitivní podobu

METAL ALL STARS
24. 4. 2015
Praha, hala Forum Karlín

Projekt METAL ALL STARS oznámil definitivní seznam hvězd, které míří na evropské turné čítající 14 koncertů. První koncert v řadě je v pátek 24. dubna 2015 a tak se může stát, že i pár dní před koncertem můžete v Praze narazit na zpěváka Dream Theater či Queensryche. METAL ALL STARS totiž budou nacvičovat show, ve které zazní hity Iron Maiden, Black Sabath, Dream Theater, Queensryche, Manowar, AC/DC a Dio v podání členů, kteří jsou současní či bývalí členové těchto legendárních kapel. Metalové legendy „live“ na jednom pódiu v rámci akce BEATFEST již brzy!

Ten, kdo v prosinci 2013 navštívil vyprodanou Incheba Arénu v Praze na koncertu METAL CHRISTMAS SYMPHONY, plesal nadšením nad super show a výjimečným zážitkem. Na jednom pódiu se za doprovodu živé kapely a filharmonie představily takové hvězdy, jako zpěváci kapel ANTHRAX, HELLOWEEN, NIGHTWISH, ACCEPT, TESTAMENT nebo HAMMERFALL. Rok nato se bude Evropou řítit ještě vetší a bombastičtější projekt, jehož název mluví za vše - METAL ALL STARS! Ten je legendárními jmény ještě nabitější! Akce se uskuteční v rámci již tradiční pražské akce zvané Beat Fest! Světové turné hvězdného projektu METAL ALL STARS, které bylo z důvodu zaneprázdnění některých účinkujících přesunuto na jaro 2015, potvrdí jako první nový termín právě ten pražský. Tříhodinový nářez od těch největších jmen světové metalové scény se uskuteční v pátek 24. 4. 2015 v nové hale Forum Karlín Praha. A z Prahy, kde se uskuteční evropská premiéra Metal All Stars, turné pokračuje do dalších 13 evropských měst!

Největšími ozdobami projektu je bezesporu James LaBrie, zpěvák DREAM THEATER. Mnozí budou potěšeni i přítomností někdejšího dlouholetého frontmana a legendy, zakladatele prog metalu QUEENSRŸCHE - Geoff Tate. Další hvězdou bude někdejší hlas IRON MAIDEN Paul Di'Anno spolu s nově potvrzenými celebritami bubeníkem Simonem Wrightem z AC/DC či DIO a kytaristou Kelly Grayem z bývalé sestavy QUEENSRŸCHE. Zahraje nám i Tim Ripper Owens, bývalý člen JUDAS PRIEST. Na léta strávená nejen s MANOWAR hudebně vzpomene vůdčí osobnost skupiny DEATH DEALER Ross the Boss. Dorazí i bráchové Vinny Appice a Carmine Appice, kteří své umění zanechali na mnoha deskách BLACK SABBATH, DIO, VANILLA FUDGE nebo CACTUS. A jak to bývá, v těchto monstrózních projektech nesmí chybět ani ženský vokál. Ten obstará Kobra Paige z kapely KOBRA AND THE LOTUS. Její setlist je více než pestrý a kromě svých hitů sáhne po těch od IRON MAIDEN, BLACK SABBATH, MOTÖRHEAD a MANOWAR! Doprovodnou kapelou celého projektu je kompletní sestava OPERATION MINDCRIME.

Před nimi nám ušní bubínky namasírují a na rachot nás připraví dvě metalové bandy z Kalifornie - pětice CAGE a SUPERFIX. CAGE se na heavymetalové scéně pohybuje už 22 let a v zámoří má obrovskou základnu fanoušků. Hlavně díky melodické heavy/power metalové tvorbě a koncertním show přeplněných energií, stejně jako díky postavě frontmana Seana Pecka, který je aktuálně i hlasem skupiny DEATH DEALER. SUPERFIX je naopak mladou kapelou, ovšem její alternativní hard rock/metal vás polapí od prvních tónů. Hlavní postavou skupiny je Kalen Chase, který několik let strávil s kapelou KORN.

Vstupenky na show ikon světové metalové scény v pátek 24. dubna 2015, které pořídíte na našem webu www.mastersofrock.cz nebo v obvyklých předprodejích www.ticketportal.cz , www.ticketpro.cz , www.ticketart.cz vyjdou na 690,- Kč stání v prostoru, 890,- Kč stání před pódiem a 1290,- Kč sezení na balkóně. Ke vstupence na koncert si můžete přikoupit i osobní setkání se všemi METAL ALL STARS před koncertem (focení, podpisovka, tour-triko a plakát k tomu) - stojí 1500,- Kč.

Zažijte nejslavnější metalové muzikanty všech dob během jednoho večera na jednom pódiu! Metalové legendy live!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?