Nový Spark
venku od 1. června
Melancholie zevnitř – ORBIT CULTURE lákají na nové album „Descent“

Melancholie zevnitř – ORBIT CULTURE lákají na nové album „Descent“

Švédští death/groove melodici ORBIT CULTURE, kteří se loni na podzim objevili v Praze po boku IN FLAMES a AT THE GATES, se chystají na vydání svého čtvrtého studiového alba. Bude se jmenovat „Descent“, světlo světa spatří už 18. srpna a aktuálně jej reprezentuje i s videoklipem singl „From the Inside“.

„Hned jak jsme na něm začali dělat, nám bylo jasné, že tenhle song je výjimečný. Je tak trochu melancholický, ale zároveň dokáže nad tou atmosféricky čistou kytarou tvrdě udeřit. Intro, sloky i refrén, všechno se zdálo být dokonalé. Je to jedna ze skladeb, v níž se potkává vše, co utváří nové album a proto jsme chtěli, ať je to taky reprezentativní singl,“ představuje novinku frontman Niklas Karlsson. „Text obsahuje několik metafor o stavu, kdy člověk není schopen zapadnout anebo se prokousat sračkami, které život přináší.“

Aktuální vydání ORBIT CULTURE vyrazí podpořit na společné zámořské turné s AVATAR.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
02.07. DWARVES
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo