Nový Spark
venku od 2. května
Melodeathaři INNERSPHERE pokřtí v Plzni nové album vlastním pivem

Melodeathaři INNERSPHERE pokřtí v Plzni nové album vlastním pivem

V pátek 19. dubna značí magické datum křtu nového alba „In the Shadow of the Sun“ plzeňské kapely INNERSPHERE. V klubu Divadlo pod lampou vystoupí domácí mladá, nadějná krev BEYOND THE DARK ANGEL a energická puma STELLVRIS.

NOVÉ ALBUM A MERCH SEŽENEŠ ROVNĚŽ ZDE

Dorazte poslechnout 3 různorodé kapely, novou hudbu nebo také okusit nové pivo „Innersphere“, vyrobené právě k novému albu. Nové album vyšlo oficiálně 1.března 2024 u Smile music records a je již k dispozici na streamovacích platformách.


„Konečně doma a na domácí půdě! Celý letošní rok je ve stylu mnoha koncertů u nás anebo v zahraničí a na domácí zastávku jsme se moc těšili. Rozhodli jsme se zde pokřtít naše nově vydané album. To sice vyšlo na začátku března, ale to jsme akorát byli na tour do Lotyška, Estonska a Finska a nechtěli jsme o tento slavnostní akt ochudit domácí publikum. Také jsme měli historicky "štěstí" na to, že předešlé dvě desky se křtily v Praze, takže to trochu i našim plzeňským dlužíme za ty roky. Moc se těším a věřím, že to bude pohodový večer plný pestré muziky. Po našem boku vystoupí STELLVRIS a BEYOND THE DARK ANGEL. Původně měla akce být s MEAN MESSIAH k jejich tour – to je ale bohužel odloženo skrze nemoc, tak držíme pěsti, ať se brzy uzdraví a bude možnost to zopakovat v původní sestavě třeba později,“ říká ke křtu frontman INNERSPHERE, Míra Litomerický.

FB událost: https://www.facebook.com/events/7587593554639764

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace