Nový Spark
venku od 1. prosince
MELODICA a Slza zvířat pokřtili videoklip

MELODICA a Slza zvířat pokřtili videoklip

Rocková kapela společně s Nadačním fondem Slza zvířat a dočasným domovem Galgo v nouzi pokřtila na mediálním křtu v Praze v KU Club & Bar videoklip "Šampion".


Celá akce probíhala za účasti novinářů a mnoha celebrit z českého a slovenského showbusinessu, kterými byli Lucie Zedníčková, Amelie Pokorná Zedníčková, Kristal Shine, Marie Rosecká, Michael Šeda, Filip Antonio, Raege, Dominika Lukešová, Kristýna Morávková a mnoho dalších. Přijeli také všichni aktéři videoklipu. Zpěvačky - T. Taliánová, N. Štíbrová, M. Burešová, V. Vrbovcová, A. Sluková. Herci - V. Zimmermannová, M. Erben, M. Urbíková, D. Sekanina a samozřejmě hlavní zvířecí herec Vikýř z Valdorfu, který si pozornost médií moc užíval. Večer moderoval Miroslav Šimůnek, který si ve videoklipu zahrál hlavní roli.

Celá akce byla uspořádána za podpory generálních sponzorů Ivan Koblása - Remax Synergy Teplice - Realitní služby, Autoškola Emco a hlavního sponzora Telly - Ladislav Zimmermann a dalších.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace