Nový Spark
venku od 1. června
Melodici BEAST IN BLACK na novém klipu spolupracovali s tvůrci populární videohry DIABLO IV a mangy Berserker

Melodici BEAST IN BLACK na novém klipu spolupracovali s tvůrci populární videohry DIABLO IV a mangy Berserker

BEAST IN BLACK je svým způsobem určitý fenomén na metalové scéně, ať už se to lidem líbí nebo ne. Kytarista Anton Kabanen se dokázal otřepat ze svého vyhazovu z BATTLE BEAST a stvořil si vlastní kapelu, která díky kombinaci melodického metalu s popovými prvky, kterým vévodí mistrovský zpěvák Yannis Papadopoulos, si podmanila srdce mnoha fanoušků po celém světě.

A nyní kapela vydává svůj nejnovější singl s názvem „Enter The Behelit“, který potěší nejednoho nerda. Nejen že uslyšíte fungl novou skladbu se všemi znaky, které k BEAST IN BLACK patří, skladbu doprovází i nabušený videoklip, který si bere vizuální prvky z populární mangy Berserker a odehrává se ve světě populární videohry Diablo IV. Jde tak o crossover, který jsme na scéně už dlouho neměli. Jak se vám nový singl líbí. K vidění níže.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo