Nový Spark
venku od 1. října
MetalGate Season Enclosure 2013 – slavíme pět let MetalGate!

MetalGate Season Enclosure 2013 – slavíme pět let MetalGate!

V sobotu 5. října 2013 se v pražském Storm Clubu po roční pauze vrátí jinak tradiční klubová akce MetalGate Season Enclosure, která uzavírá naši hlavní koncertní sezónu.

O hudební program se postará pětice kapel ze stáje MetalGate Records, reprezentující nedávné a nadcházející počiny našeho vydavatelství, v čele s metal-soulovými SIX DEGREES OF SEPARATION a grind-blackovou perverzí ISACAARUM, momentálně tvořících nová alba, která vydáme v září a prosinci letošního roku. K sestavě se dále připojí běsnící doom-death metalová melancholie v režii znovuobnovených RETURN TO INNOCENCE, kteří na této akcí pokřtí své nově vydané album „The Ring of Moon“! Dále nebudou chybět zástupci mladé krve českého metalu, crossover-post hardcore formace AREA CORE, s aktuální fošnou „The End Is Near“, a ostřílení experimentalisté ABSTRACT ESSENCE, představující svůj symphonic metalový opus „Love Enough“.

Kromě toho jsme pro vás v rámci oslav našeho výročí připravili jednu speciální záležitost a to kompilaci s názvem „Out of Infancy“, mapující dosavadní činnost MetalGate Records, což znamená, že se můžete těšit na žánrově pestrý výběr zahrnující Kryptor, Tortharry, Dymytry, Abstract Essence, Liveevil, Minority Sound, Secret of Darkness, F.O.B., Suffocate With Your Fame, Genuine Relief a Dementor. Toto unikátní metalové kompendium bude k dostání právě na MetalGate Season Enclosure 2013!

Startujeme v 19:00. Klub bude otevřen od 18:00. Přijďte s námi oslavit naše jubileum. Těšíme se na Vás!

www.metalgate.cz

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace