Nový Spark
venku od 1. března
METALLICA hraná v nukleárním reaktoru

METALLICA hraná v nukleárním reaktoru

Hudba METALLIKY už zněla leckde. Dokonce i na Antarktidě, díky čemuž se kapela před devíti lety zapsala do Guinnessovy knihy světových rekordů coby první, která kdy vystoupila na všech světových kontinentech. Kanadský producent Glenn Fricker ji však teď dostal do míst, která jí přece jen byla dosud zapovězená. Do nitra nukleárního reaktoru.

METALLICA na Sparkshopu

Fricker, majitel Spectre Sound Studios, je dost aktivní na sociálních sítích a na platformě YouTube, kde má půl milionu odběratelů, se dělí o své zkušenosti zvukového inženýra. V aktuálním dílu svého pořadu se vypravil do útrob nepoužívané jaderné elektrárny ze sedmdesátých let, nacházející se asi sto kilometrů od rakouské Vídně. A jako aktivní muzikant neodolal a využil letos oživeného zájmu o vypalovačku „Master of Puppets“.

„Uznávám, že mě inspirovala poslední série seriálu Stranger Things, ale co jiného byste chtěli zahrát uvnitř reaktoru?“ okomentoval svůj nevšední počin.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace