Nový Spark
venku od 3. června
METALLICA láká fanoušky na přenos dvou koncertů z Arlingtonu novým trailerem

METALLICA láká fanoušky na přenos dvou koncertů z Arlingtonu novým trailerem

Jediná možnost, kdy je v Česku možné vidět koncert METALLIKY v rámci turné Metallica: M72 World Tour je skrze přenos do kin 19. a 21. srpna. Legendární kapela tak pokračuje v aktivitách, které ji co nejvíce přibližují fanouškům po celém světě. Nové album 72 Seasons uvedla skupina ve velkém stylu – den před oficiálním vydáním si ho fanoušci mohli poslechnout v prostorovém zvuku v kinech. Nyní bude přenášet dva koncerty z Arlingtonu v Texasu v rámci eventu Metallica M72 World Tour Live from TX. V novém traileru Metallica přibližuje, na co se během vystoupení těšit.

Kapela pro toto turné vylepšila svůj stage design, který umožní fanouškům být doslova na dosah ruky od muzikantů. Koncerty se odehrávají na nově navrženém kruhovém pódiu, diváci tak mají kompletní 360° pohled na celý koncert. A to nejen naživo, ale i v rámci kinopřenosu, který si uchová dynamiku živého vystoupení a doplní ji o skvělý zvuk a netradiční úhly pohledu. Uvrhne vás přímo do akce, ať už jste kdekoliv.

Nový trailer ke zhlédnutí zde.

Rozhodnutím přenášet koncerty do celého světa se chce kapela přiblížit fanouškům a nabídnout těm, kteří si nemohou dovolit vycestovat kvůli show, přístupnější variantu, jak si vychutnat Metallicu živě. Oba termíny koncertů budou navíc zcela jedinečné s rozdílnými setlisty, fanoušek Metallicy by tak neměl vynechat ani jeden večer. Nezazní jen skladby z nového alba 72 Seasons, ale půjde o průřez celou čtyřicetiletou kariérou od debutu Kill ‘Em All z roku 1983. Celkem zazní přes třicet písní, včetně archivních pokladů, na které se už několik let nedostalo.

METALLICA na Sparkshopu

Vstupenky na oba dva od základu odlišné přenosy v termínech 19. a 21. srpna 2023, už jsou v prodeji. Metallica: M72 World Tour Live From Arlington, TX – A Two Night Event distribuuje do českých kin společnost Aerofilms.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace