Nový Spark
venku od 2. října
METALLICA servíruje čtvrtý chod z očekávaného živáku

METALLICA servíruje čtvrtý chod z očekávaného živáku

Poslední srpnový pátek bude svátkem pro všechny fanoušky METALLIKY (a nejen pro ně). Už 28. srpna vydá čtveřice živák „S&M2“. Aktuálně je venku čtvrtá ochutnávka: po skladbách „All Within My Hands“, „Nothing Else Matters“ a „Moth Into Flame“ došlo na klasiku „For Whom the Bell Tolls“.


Dvě vystoupení, která dala vzniknout chystané nahrávce, se uskutečnila 6. a 8. září 2019 v sanfranciské aréně Chase Center. Událost znovu spojila kapelu a symfonický orchestr, poprvé od jejich show v roce 1999. Nahrávka „S&M“ před dvěma desetiletími získala ocenění Grammy a představila do té doby vůbec první symfonické ztvárnění písní METALLIKY.

Základní verze „S&M2“ bude obsahovat 22 skladeb. Kromě notorických hitů jako „One“, „Master of Puppets“ nebo „Enter Sandman“ najdeme na albu i netradiční zpracování skladby „Anesthesia (Pulling Teeth)“ z debutového alba METALLIKY „Kill 'Em All“, které ztvárnil jako sólo člen orchestru Scott Pingel coby poctu někdejšímu basákovi kapely Cliffu Burtonovi.

Nahrávka vyjde v mnoha provedeních: kromě standardního 2CD také jako černý i barevný set 4LP, Blu-Ray, DVD či jako limitovaný deluxe a super deluxe box obsahující např. i trsátka nebo plakát.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?