Nový Spark
venku od 31. prosince
METALLICA servíruje čtvrtý chod z očekávaného živáku

METALLICA servíruje čtvrtý chod z očekávaného živáku

Poslední srpnový pátek bude svátkem pro všechny fanoušky METALLIKY (a nejen pro ně). Už 28. srpna vydá čtveřice živák „S&M2“. Aktuálně je venku čtvrtá ochutnávka: po skladbách „All Within My Hands“, „Nothing Else Matters“ a „Moth Into Flame“ došlo na klasiku „For Whom the Bell Tolls“.


Dvě vystoupení, která dala vzniknout chystané nahrávce, se uskutečnila 6. a 8. září 2019 v sanfranciské aréně Chase Center. Událost znovu spojila kapelu a symfonický orchestr, poprvé od jejich show v roce 1999. Nahrávka „S&M“ před dvěma desetiletími získala ocenění Grammy a představila do té doby vůbec první symfonické ztvárnění písní METALLIKY.

Základní verze „S&M2“ bude obsahovat 22 skladeb. Kromě notorických hitů jako „One“, „Master of Puppets“ nebo „Enter Sandman“ najdeme na albu i netradiční zpracování skladby „Anesthesia (Pulling Teeth)“ z debutového alba METALLIKY „Kill 'Em All“, které ztvárnil jako sólo člen orchestru Scott Pingel coby poctu někdejšímu basákovi kapely Cliffu Burtonovi.

Nahrávka vyjde v mnoha provedeních: kromě standardního 2CD také jako černý i barevný set 4LP, Blu-Ray, DVD či jako limitovaný deluxe a super deluxe box obsahující např. i trsátka nebo plakát.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?