Nový Spark
venku od 2. května
METALLICA startuje vlastní podcast

METALLICA startuje vlastní podcast

Letošní rok se pro METALLIKU nese ve znamení oslav 30. výročí jejich přelomového Black alba. K již dříve oznámeným aktivitám přidává kapela další – zbrusu nový podcast.

Mnoho merche METALLIKY najdete v našem Sparkshopu

První série podcastu jednoduše nazvaného „The Metallica Podcast“ se zaměří právě na „The Black Album“. Lars Ulrich, James Hetfield a Kirk Hammett se podělí o kompletní příběh a své vlastní pohledy na jedno z největších alb v historii heavy metalu. Na sociálních sítích už je k vidění krátký trailer. První série bude čítat osm episod.

Kultovní deska znovu vyjde v remasterované verzi a mimo to se objeví nahrávka nazvaná „The Metallica Blacklist“. Ta bude obsahovat předělávky dvanácti klasických písní od úctyhodných 53 umělců. Mezi nimi nebudou chybět Corey Taylor, Elton John, Dave Gahan, CAGE THE ELEPHANT, GHOST, ROYAL BLOOD, BIFFY CLYRO nebo WEEZER. Obě nahrávky vyjdou 10. září prostřednictvím Blackened Recordings.

V nedávné době kapela ohlásila vydání dosud neviděného dokumentu, spolupráci s oděvní značkou Vans.

METALLICE patří také titulka srpnového Sparku. Obří plakát uvnitř čísla je samozřejmostí.Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace