Nový Spark
venku od 1. března
METALLICA ve Fortnite

METALLICA ve Fortnite

Nejpopulárnější metalová kapela se spojila s nejpopulárnější videohrou. METALLICA je nově součástí battle royale střílečky Fortnite. V podobě tzv. emote čili jakési oslavné choreografie můžou hráči nově prezentovat jednu z největších pecek kapely, a to „Master of Puppets“. Po letošním uvedení v seriálu Stranger Things tak je Fortnite druhým popkulturním fenoménem, v němž legendární riff v krátké době zní.

METALLICA na Sparkshopu

Hráč, který chce ve hře „Master of Puppets“ „vystřihnout“ si ho však musí nejdřív pořídit, a to za tři a půl dolaru tedy asi osmdesát korun. Jeho postava je pak v sekvenci prezentována coby frontman, další tři spoluhráči ji můžou doplnit i bez toho, aby song měly koupený.

Od svého uvedení v Stranger Things „Master of Puppets“ jen na Spotify přibylo 17 milionů nových streamů a není pochyb, že spojení s Fortnite je dalším faktorem, který popularitu 36 let staré pecky vystřelí výš ke hvězdám.

<

blockquote class="twitter-tweet">

<

p lang="en" dir="ltr">Pull some strings with the Master of Puppets Emote with music by @Metallica

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace