Nový Spark
venku od 1. září
METALLICA velkolepě oslaví výročí „Black Alba“

METALLICA velkolepě oslaví výročí „Black Alba“

Největší metalová kapela současnosti poodkryla plány letošních oslav 30. výročí svého ikonického eponymního opusu známého jako „Black Album“. Chystá vskutku obří specialitu!

Prozkoumejte merch a nahrávky METALLIKY v našem Sparkshopu

Kultovní deska jednak znovu vyjde v remasterované verzi a mimo to se objeví nahrávka nazvaná „The Metallica Blacklist“. Ta bude obsahovat předělávky dvanácti klasických písní od úctyhodných 53 umělců. Mezi nimi nebudou chybět Corey Taylor, Elton John, Dave Gahan, CAGE THE ELEPHANT, GHOST, ROYAL BLOOD, BIFFY CLYRO nebo WEEZER. Obě nahrávky vyjdou 10. září prostřednictvím Blackened Recordings.


Kapela k ambicióznímu projektu „The Metallica Blacklist“ dodává: „Na nahrávce se potkají příspěvky umělců z celého světa, od USA až po Nigérii, od písničkářů a country umělců, přes umělce z elektronických a hip-hopových žánrů nebo world music až po punk rockery a rockové i metalové ikony. Uslyšíte umělce, s nimiž jsme sdíleli pódium, i ty, kteří ještě nebyli na světě, když Black Album vyšlo.“

A nebyla by to METALLICA, kdyby její práce neměla benefiční rozměr. 100 % zisku z prodeje „The Metallica Blacklist“ půjde na charitu - polovina zisku poputuje na kapelní vlastní platformu All Withnin My Hands Foundation a příjemce druhé poloviny vyberou jednotliví umělci.

Venku je první ukázka: slavná balada „Nothing Else Matters“, na níž se podíleli Miley Cyrus, Elton John, Yo-Yo Ma, Robert Trujillo a Chad Smith.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace