Nový Spark
venku od 1. června
METALLICA vydává vlastní verzi deskovky Monopoly

METALLICA vydává vlastní verzi deskovky Monopoly

METALLICA se už podruhé spojila s tvůrci slavné deskové hry Monopoly. Společně dali do kupy tematickou edici „World Tour“.

„Tentokrát oslavujeme život na tour, včetně překonání světového rekordu, když se METALLICA stala v roce 2013 první a dosud i poslední kapelou, která vystoupila na všech sedmi kontinentech světa. Vydejte se po celém světě se svými sběratelskými žetony do některých oblíbených měst kapely v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Asii, Austrálii a Africe. V Antarktidě se dokonce ocitnete uvězněni pod ledem! Kupte si nemovitost za své Metalli-prachy, podmaňte si všechna města v rámci jednoho kontinentu a do svého portfolia přiberte arény a stadiony, abyste navýšili svůj zisk. Doputujte do místa Carpe Diem nebo Shortest Straw a budete odměněni paličkami, trsátky nebo vstupenkami do snake pitu. Cestujte po světě ve stylu METALLIKY a budujte své realitní impérium!“ stojí v oficiálním popisu na stránkách kapely.

Hra je k dispozici za $40 na oficiálním webu kapely .

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace