Nový Spark
venku od 30. dubna
METALLICA vydává vlastní verzi deskovky Monopoly

METALLICA vydává vlastní verzi deskovky Monopoly

METALLICA se už podruhé spojila s tvůrci slavné deskové hry Monopoly. Společně dali do kupy tematickou edici „World Tour“.

„Tentokrát oslavujeme život na tour, včetně překonání světového rekordu, když se METALLICA stala v roce 2013 první a dosud i poslední kapelou, která vystoupila na všech sedmi kontinentech světa. Vydejte se po celém světě se svými sběratelskými žetony do některých oblíbených měst kapely v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Asii, Austrálii a Africe. V Antarktidě se dokonce ocitnete uvězněni pod ledem! Kupte si nemovitost za své Metalli-prachy, podmaňte si všechna města v rámci jednoho kontinentu a do svého portfolia přiberte arény a stadiony, abyste navýšili svůj zisk. Doputujte do místa Carpe Diem nebo Shortest Straw a budete odměněni paličkami, trsátky nebo vstupenkami do snake pitu. Cestujte po světě ve stylu METALLIKY a budujte své realitní impérium!“ stojí v oficiálním popisu na stránkách kapely.

Hra je k dispozici za $40 na oficiálním webu kapely .

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace