Nový Spark
venku od 2. května
METALLICA zveřejnila oficiální video svého provedení skladby Eltona Johna

METALLICA zveřejnila oficiální video svého provedení skladby Eltona Johna

METALLICA poctila Eltona Johna a jeho skladatelského partnera Bernieho Taupina 20.března svým vystoupením na slavnostním tribute koncertu ve Washingtonu, D.C. Nyní sdílejí oficiální video, v němž hrají své provedení „Funeral For A Friend/Love Lies Bleeding“ z Johnova slavného alba „Goodbye Yellow Brick Road“ z roku 1973.

Elton a Bernie získali Gershwinovu cenu za svůj přínos populární hudbě. Na jejich počest se konal tribute koncert, na kterém vystoupili známí hudebníci i oba ocenění umělci.

METALLICA na Sparkshopu

Členové METALLIKY se vyjádřili, že pro ně byla hudba Eltona a Bernieho velkou inspirací: „Jsou zodpovědní za některé z nejlepších písní mého dětství,“ řekl kytarista Kirk Hammet.

Před koncertem METALLICA uvedla: „Jsme nesmírně nadšení a hrdí na to, že jsme byli pozváni k vystoupení na velmi speciální akci, která poctí legendární tým skladatelů - Eltona Johna a Bernie Taupina, když jim bude předána Gershwinova cena.“

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace