Nový Spark
venku od 3. června
METALSHOP konečně v Ostravě

METALSHOP konečně v Ostravě

Největší tuzemský prodejce metalového merchandise a alternativní fashion přidává do svého portfolia další nesmírně důležitou, a zákazníky toužebně očekávanou, položku: Na konci listopadu totiž své brány po několika měsících příprav otevřel Metalshop Megastore Ostrava, v pořadí již čtvrtá prodejna pozvolna expandujícího Metalshop impéria na území Česka!


„Ostrava je ocelové srdce republiky a jiná alternativa, kde otevřít naši další prodejnu, tak v podstatě nepřicházela v úvahu,“ říká zakladatel Metalshopu Roman Wytrzens a s nadsázkou dodává: „Pokud se zamyslíte, jestli to srdce jde něčím zocelit ještě víc, vlastně vám vyjde jediná možnost, a tou je Metalshop!“ Firma tímto krokem zároveň reaguje na dlouholeté prosby svých online zákazníků z Ostravy a jejího okolí. „Lidi nám často psali, proč máme prodejny v Praze a Brně, ale na Ostravu se zapomíná. Chtěli jsme jim udělat radost. Navíc víme, že ten kraj je takříkajíc metalu zaslíbený,“ prozrazuje Roman.


A na co se mohou návštěvníci Metalshop Megastore Ostrava, který sídlí na ulici Mariánskohorská, konkrétně těšit? „Fyzicky nabízíme stovky produktů k okamžitému odběru, logickou výhodou prodejny je pak to, že si můžete všechny věci na místě vyzkoušet a vybrat si to, co vám sedí nejvíce, případně se o tom pobavit s profi personálem, který vždy rád pomůže. Samozřejmostí je pak kapelní merchandise, ale i hromada alternativní módy – včetně fenoménu Killstar, což je snad nejoblíbenější alt-fashion značka současnosti,“ láká metalisty Roman a na záveř má i jedno překvapení.


„Když jsem zmiňoval náš profi personál, mám obrovskou radost z toho, že se nám na post vedoucího ostravského Metalshopu povedlo angažovat metalovou ikonu Bilose z Malignant Tumour! Bilos zná samozřejmě podhoubí ostravského metalu jako málokdo, takže... kdo jiný by měl takové práci rozumět, když ne on?“ Po měsících tvrdé dřiny je Metalshop Ostrava zkrátka připraven sklízet ovoce. „Dali jsme do toho vše a věříme, že se vám bude naše nová vlajková loď líbit. Těšíme se na vás,“ uzavírá Roman.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace