Nový Spark
venku od 30. ledna
METANOL chystá pro své fanoušky nové album

METANOL chystá pro své fanoušky nové album

METANOL chystá pro své fanoušky nové album a servíruje na metalovém podnose už druhou ochutnávku. Videoklip k písni "Podívej" nenechá nikoho chladného a pořádně zahřeje.

Píseň o společnosti, předsudcích a o tom, že člověk by si měl určovat své cíle sám. Je o potlačování individuality od raného věku a o mylné představě, že peníze vedou ke svobodě.

V klipu se setkáváme s příběhem bezdomovce, který je svobodný a má blízko k přírodě, avšak žije sám, na pokraji společnosti, která ho odsuzuje. Nakonec přehodnotí své priority a začlení se do společnosti. Ne proto, že ho k tomu společnost nutila, ale proto, že to chce on sám.


METANOL je mladá česká kapela, která sama sebe označuje jako pop-metal. V roce 2020 vydá své druhé studiové album. Ve svých výhradně českých textech popisuje své pocity a upozorňuje na problémy dnešní společnosti. Jsou pro ně typické melodické refrény a tvrdší, úderné sloky.

Za svou poměrně krátkou historii mají na svém kontě desítky koncertů a festivalů. V loňském roce se kapela účastnila hudební soutěže SUMOROCK VÝZVA 2019, kde vyhrála. Jako cenu si odnesla finanční příspěvek na natočení nového klipu.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
19.02. MONUMENTS, HEART OF A COWARD
19.02. TESTAMENT
20.02. UNEARTH, PRONG, DUST BOLT
21.02. 3TEETH
21.02. MISTER MISERY
21.02. WHEEL, MADEBYTHEFIRE
22.02. RAGE, SERENITY, VANISH
22.02. NÁROĎÁK CROSSOVER FEST
24.02. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
24.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
A co FAKKER!?