Nový Spark
venku od 1. června

Michael Kiske a Amanda Somerville po pěti letech vydají další společné album

Michael Kiske a Amanda Somerville po pěti letech navážou na své společné album vydané pod hlavičkou KISKE/SOMERVILLE. Druhá nahrávka ponese název „City of Heroes“ a vyjde 17. dubna. Pod nahrávkou jsou stejně jako v případě jedničky autorsky podepsáni Mat Sinner a Magnus Karlsson z PRIMAL FEAR, přispěl však opět i Sander Gommans z dnes už neaktivních AFTER FOREVER. Sinner se pak ujal ještě produkce. Celkem bude „City of Heroes“ obsahovat tucet songů, přičemž v limitované edici ho doplní ještě DVD se dvěma videoklipy a dokumentem z nahrávání...

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo