Nový Spark
venku od 2. dubna
Michael Kiske z HELLOWEEN na nové desce Schenkera

Michael Kiske z HELLOWEEN na nové desce Schenkera

Michael Schenker v lednu oslavil už 67. narozeniny, v kadenci vydávání nových desek však nepolevuje ani trochu. Naopak. Rok a pár týdnů po počinu „Immortal“ vydá pod hlavičkou MICHAEL SCHENKER GROUP novinku „Universal“. Konkrétně 27. května.

S novými skladbami mu opět pomáhala plejáda hvězdných kolegů, včetně osvědčeného producenta Michaela Vosse. Do role hlavního vokalisty tentokrát německý kytarista obsadil vytěžovaného Ronnieho Romera (RAINBOW, THE FERRYMEN, LORDS OF BLACK, ad.), který se do čela kapely postaví i na plánovaném turné, za mikrofonem se však blýsknou též Ralf Scheepers z PRIMAL FEAR nebo Michael Kiske z HELLOWEEN. Jako baskytaristu Schenker angažoval veterána Boba Daisleyho, který v minulosti hrával s Ozzym Osbournem nebo URIAH HEEP, z bubeníků jmenujme Briana Tichyho (ex-WHITESNAKE, THE DEAD DAISIES) nebo velezkušeného Simona Phillipse, který pro Schenkera nabubnoval už debut MSG v roce 1980.

MSG na Sparkshopu

A opomenout nesmíme ani jméno slovenské výtvarnice Zsofie Dankové, která si po práci na albu „Revelation“ (2019) do portfolia přidává Schenkerovský zápis č. 2!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace