Nový Spark
venku od 31. května
Michael Kocáb pokřtil desku projektu AFTERSHOCKS a představil k ní první videoklip

Michael Kocáb pokřtil desku projektu AFTERSHOCKS a představil k ní první videoklip

V pondělí 10. února 2014 vyšlo očekávané album projektu Michaela Kocába a Glenna Proudfoota (PRAŽSKÝ VÝBĚR 2) AFTERSHOCKS, na němž se podíleli virtuózové světového formátu, a to bubeník Virgil Donati (hrál např. se Steve Vaiem) a Billy Sheehan (taktéž spoluhráč Steveho Vaie, dále pak MR. BIG nebo ex-UFO). Produkce alba se zhostil australský producent Peter „Reggie“ Bowman.

Michael neotálel a desku nechal ihned následující den po oficiálním vydání pokřtít v megastoru Bontonland na Václavském náměstí. Na křest se přišlo podívat spoustu známých tváří jako např. bubeníci Jiří Hrubeš, Klaudius Kryšpín, herečka Iva Pazderková nebo bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla Ladislav Špaček. Projekt AFTERSHOCKS zde zastupovali pouze Kocáb s Proudfootem a kmotry se stali Michal Pavlíček s Matějem Ruppertem. Ještě před tím než kmotři přišli na pódium, aby pokřtili desku prostřednictvím vtipné scénky (jíž se zúčastnila také Iva Pazderková) o krádeži alba, Michael udělal průřez desky pomocí DJ pultu a představil nový videoklip k písni „Anna Drops“, který je od středy 12. února ke shlédnutí na YouTube.

Michaela Kocába jinak v následujícím období čeká dokončování jeho sólové abstract rockové desky a nahrávání nového alba PRAŽSKÉHO VÝBĚRU, které by mělo začít ještě letos.

Nový Spark
venku od 31. května
Kalendář akcí
17.06. Def Leppard, Whitesnake
17.06. Monolord
17.06. Bad Wolves
18.06. Sum 41
19.06. Kiss, ZZ Top
21.06. Death Coffee Party
21.06. Billybio
22.06. Lavorovica Fest
22.06. Amity Affliction, Cane Hill
22.06. Dead Kennedys
A co FAKKER!?