Nový Spark
venku od 1. července
MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

MICHAEL MONROE vydá novinku v říjnu

Charismatický frontman MICHALE MONROE se ve svých dvaapadesáti letech hlasí s dalším albovým zářezem. Jeho desáté sólové album se bude jmenovat "Blackout States" a vyjde přesně 16. října.

Deska bude obsahovat třináct skladeb a produkci obstaral Chips Kiesbye (HELLACOPTERS, NOMADS...). Zvukově by mělo jít o moderní kombinaci Monroeho minulosti, čili o spojení glamu, punku a legendárních HANOI ROCKS, které Monroe vedl v osmdesátých letech. "Z novinky jsem nadšený. Obsahuje vše podstatné, co má dobrá rock'n'rollová deska mít - silné melodie, trefné texty, punkovou nezávislost a hlavně to má pořádné koule. Desku doporučuji každému, kdo se kdy alespoň trochu zajímal o skutečný, čistokrevný a energický rock'n'roll", komentuje nový materiál sám Monroe.

Pokud bude novinka kvalitou podobná svému dva roky starému předchůdci "Horns and Halos", tak se máme na co těšit. Tahle placka totiž ve Finsku válcovala vše, co jí stálo v cestě a dosatala se na první příčku prodejnosti. Ostatně klip na pecku "Ballad Of The Lower East Side" dokazuje, proč tomu tak bylo.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?