Nový Spark
venku od 2. prosince
Michael Poulsen (VOLBEAT) opět v deathmetalových vodách

Michael Poulsen (VOLBEAT) opět v deathmetalových vodách

Předtím, než se Michael Poulsen stal všeobecně známým díky VOLBEAT, měl deathmetalovou, mimochodem velice dobrou, kapelu DOMINUS, která vydala celkem čtyři alba – „View To the Dim“ (1994), „The First 9“ (1996), „Vol. Beat“ (1997) a „Godfallos“ (2000). Všechna čtyři alba je dnes prakticky nemožné sehnat ve fyzické kopii, což by se mohlo v brzké době změnit.

Nyní všechna čtyři alba dostala remastering od Adama Boose z Cauliflower Audio a jsou k dispozici na všech streamovacích službách, vedou si docela dobře, což není zas tak překvapivý fakt. Michael na death metal nikdy nezanevřel a před nedávnem se k němu vrátil s kapelou ASINHELL a o jeho další projekty je logicky zájem, už jen skrz jeho aktivity s VOLBEAT.

Michael k reedicím dodává: někteří z vás možná ví, že jsem měl deathmetalovou kapelu s názvem DOMINUS. Vydali jsme pár dem, sedmipalcový vinyl a čtyři alba. Bylo to ještě v době bez internetu, sociálních médií a dalších podobných nesmyslů. Všechno bylo osobní, práce na ulici, výměna letáků, dem, kazet a podpora undergroundových časopisů. Opravdu mi ta doba chybí. Ale poslouchejte, ty nahrávky teď budou k dispozici na vaší oblíbené streamovací službě, ať už je to cokoli. A doufejme, že dalším plánem bude vydat ty věci na vinylu, což bych osobně rád udělal. Dříve to vycházelo jen na CD a jak jsem řekl, osobně bych to rád změnil a zpřístupnil je na vinylu“.

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
05.12. PROTHEUS
05.12. COLDRAIN
05.12. ANNISOKAY
05.12. CASKETS, THE WORD ALIVE
07.12. ALL SHALL PERISH
08.12. ABSU, ANCIENT, TRIVAX
09.12. POSSESSED, TERRORIZER, MASSACRE, NIGHTFALL, ATER
09.12. ADEPT, THOUSAND BELOW, OCEAN SLEEPER
11.12. SINISTER, PESSIMIST, GRACELESS
11.12. KRUCIPÜSK
A co FAKKER!?
logo