Nový Spark
venku od 2. srpna
Miloš Meier chystá turné Drumming Syndrome

Miloš Meier chystá turné Drumming Syndrome

Přední český bubeník Miloš Meier (Dymytry, Noid, Michal Pavlíček, Stroy, BSP) vyráží v březnu na turné se svým bubenickým projektem DRUMMING SYNDROME. Po loňském vydání dvd Drumming Syndrome a velmi úspěšném vystoupení na Meinl Drum Festivalu v Německu, kde hrál mimo jiné s bubeníkem Periphery Mattem Halpernem, nebo Hannesem Grossmannem z Obscury, budete moct vidět jeho bubenické umění v pětadvaceti městech České republiky. "Během dvouhodinového koncertu uslyšíte nový program určený právě pro toto turné. Několik skladeb pro mě složil můj kamarád Vašek Noid Bárta a jedná se o hodně scénickou a atmosférickou hudbu. Taky ale zahraju něco z nové desky Dymytry a pár skladeb z mého DVD. Dojde i na mé vyprávění o zkušenostech na domácí a zahraniční hudební scéně, nebo o bubnech a příslušenství, které používám. Novinkou na tomto turné bude speciální světelná show, která bude myslím naprosto ojedinělá a výjimečná. Světla totiž budou součástí mých bubnů a budou vizuálně doplňovat skladby a bubenická sóla, která zahraju. Chtěl bych tedy na tohle turné pozvat nejenom bubeníky, ale i fanoušky kapel, ve kterých hraju."

Turné začíná 12. března v Rakovníku a během čtyř měsíců navštíví třeba Ostravu, Kroměříž, Domažlice, Prahu, České Budějovice, Prachatice, Pelhřimov, nebo Hronov. "Vzhledem k tomu, že mám do konce června dalších téměř 40 koncertů s mýma kapelama, musel jsem termínově tohle turné rozložit do čtyř měsíců. Bude to tedy náročný, ale moc se těším, protože právě na těchto mých Drumming Syndrome akcích můžu hrát naprosto svobodně a neomezeně. A na některém z koncertů vznikne i videozáznam, který pak použiju pro nové dvd Drumming Syndrome, jehož vydání plánuju na konec tohoto roku."

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace