Nový Spark
venku od 1. prosince
Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

V září měla proběhnout menší verze festivalu Wacken nazvaná Bullhead City festival. Šlo o tři plnohodnotné festivalové dny pod taktovkou NIGHTWISH, BLIND GUARDIAN, POWERWOLF, SALTATIO MORTIS, BURNING WITCHES nebo Doro. Organizátoři byli bohužel nuceni akci zrušit.

„Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronaviru v oblasti Steinburg nelze festival Bullhead City naplánovaný ve Wackenu v termínu 16. - 18. září realizovat. Majitelům vstupenek bude vráceny peníze v plné výši,“ stojí v oficiálním prohlášení.

„Nemůžeme se dočkat, až znovu pocítíme živou metalovou hudbu. Ale ještě důležitější je pro nás bezpečnost všech zúčastněných, včetně lidí v oblasti Steinburg. S tímto vědomím jsme poslední týdny intenzivně spolupracovali s místními úřady. Vzhledem k současné situaci není festival v podobě, jak si jej naši fanoušci zaslouží, kvůli opatřením uskutečnitelný,“ vysvětluje generální ředitel festivalu Holger Hübner.

Další W: O: A se bude konat od 4. do 6. srpna 2022. Festival slibuje jména jako SLIPKNOT, JUDAS PRIEST, Till Lindemann, LIMP BIZKIT a mnoho dalších.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace