Nový Spark
venku od 3. ledna
Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

V září měla proběhnout menší verze festivalu Wacken nazvaná Bullhead City festival. Šlo o tři plnohodnotné festivalové dny pod taktovkou NIGHTWISH, BLIND GUARDIAN, POWERWOLF, SALTATIO MORTIS, BURNING WITCHES nebo Doro. Organizátoři byli bohužel nuceni akci zrušit.

„Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronaviru v oblasti Steinburg nelze festival Bullhead City naplánovaný ve Wackenu v termínu 16. - 18. září realizovat. Majitelům vstupenek bude vráceny peníze v plné výši,“ stojí v oficiálním prohlášení.

„Nemůžeme se dočkat, až znovu pocítíme živou metalovou hudbu. Ale ještě důležitější je pro nás bezpečnost všech zúčastněných, včetně lidí v oblasti Steinburg. S tímto vědomím jsme poslední týdny intenzivně spolupracovali s místními úřady. Vzhledem k současné situaci není festival v podobě, jak si jej naši fanoušci zaslouží, kvůli opatřením uskutečnitelný,“ vysvětluje generální ředitel festivalu Holger Hübner.

Další W: O: A se bude konat od 4. do 6. srpna 2022. Festival slibuje jména jako SLIPKNOT, JUDAS PRIEST, Till Lindemann, LIMP BIZKIT a mnoho dalších.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace