Nový Spark
venku od 1. prosince
Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

Mini verze Wackenu se kvůli koronaviru ruší

V září měla proběhnout menší verze festivalu Wacken nazvaná Bullhead City festival. Šlo o tři plnohodnotné festivalové dny pod taktovkou NIGHTWISH, BLIND GUARDIAN, POWERWOLF, SALTATIO MORTIS, BURNING WITCHES nebo Doro. Organizátoři byli bohužel nuceni akci zrušit.

„Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronaviru v oblasti Steinburg nelze festival Bullhead City naplánovaný ve Wackenu v termínu 16. - 18. září realizovat. Majitelům vstupenek bude vráceny peníze v plné výši,“ stojí v oficiálním prohlášení.

„Nemůžeme se dočkat, až znovu pocítíme živou metalovou hudbu. Ale ještě důležitější je pro nás bezpečnost všech zúčastněných, včetně lidí v oblasti Steinburg. S tímto vědomím jsme poslední týdny intenzivně spolupracovali s místními úřady. Vzhledem k současné situaci není festival v podobě, jak si jej naši fanoušci zaslouží, kvůli opatřením uskutečnitelný,“ vysvětluje generální ředitel festivalu Holger Hübner.

Další W: O: A se bude konat od 4. do 6. srpna 2022. Festival slibuje jména jako SLIPKNOT, JUDAS PRIEST, Till Lindemann, LIMP BIZKIT a mnoho dalších.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
15.12. HARLEJ
16.12. STILLBIRTH, MONUMENT OF MISANTHROPY, BASEMENT TORTURE, ad.
16.12. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace