Nový Spark
venku od 2. října
Morten Veland spolu se SIRENIÍ kuje novou MORTEMII

Morten Veland spolu se SIRENIÍ kuje novou MORTEMII

Morten Veland je v těchto dnech činorodý na dvou frontách. Krom toho, že se chystá vydat nové album se SIRENIÍ, má pro nás také novou muziku svého ryze sólového projektu MORTEMIA.

MORTEMII pětačtyřicetiletý Nor po jedenácti letech znovu nastartoval během koronavirové pandemie a postupně vydávané singly nakonec utvořily celek nazvaný „The Pandemic Pandemonium Sessions“, na němž zanechala otisk celá řada pěveckých hostů. V tomto konceptu Veland pokračuje a pod jeho rukama se rodí počin „The Covid Aftermath Sessions“, který aktuálně prezentuje už druhá skladba „The Endless Shore“ s příspěvkem vokalistky Ulli Perhonen (SNOW WHITE BLOOD) a kytaristy Nilse Courbarona, který je od roku 2018 také členem SIRENIE.


Novou SIRENII prozatím prezentuje singl „Twist in My Sobriety“ a výběr je to poněkud nezvyklý. Jde totiž o cover verzi osmdesátkového hitu z dílny britské zpěvačky Tanity Tikaram, kterého se svého času ujal i český muzikant Petr Spálený. Na albu SIRENIE „1977“, vycházejícím 26. května, se objeví coby závěrečný bonus na konec.
SIRENIA na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace