Nový Spark
venku od 1. září
Mrkněte na krvavou valentýnskou romantiku ICE NINE KILLS

Mrkněte na krvavou valentýnskou romantiku ICE NINE KILLS

Samozvaní králové slashercoru ICE NINE KILLS k svátku všech zamilovaných přichystali skutečnou romantiku. Krvavý animák ke skladbě „Take Your Pick“, v níž hostuje řvoun CANNIBAL CORPSE George „Corpsegrinder“ Fisher. Klip jako takový je inspirován osmdesátkovým filmovým hororem Valentýnská pomsta.

„Abychom vzdali hold jednomu z nejdrsnějších slasherů osmdesátých let, bylo nám jasné, že potřebujeme dvě základní ingredience: brutalitu a mrzký vkus. Je nám ctí, že legendární Corpsegrinder do skladby přispěl svým typickým vokálním tornádem, které posluchače rozkuchá. Už si stačí jen vybrat, jak letos na Valentýna chcete zemřít,“ uvádí video kapela.

„Take Your Pick“ je kousek z loňské albové novinky ICE NINE KILLS „The Silver Scream 2: Welcome to Horrorwood“, s níž se kapela poprvé dostala mezi dvacítku nejprodávanějších počinů dle hitparády Billboard 200 a zcela ovládla žebříček vyhrazený pro kapely hrající moderní rock. Za pár dní ICE NINE KILLS vyrážejí na turné s MOTIONLESS IN WHITE a BLACK VEIL BRIDES.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
29.09. BLIND CHANNEL, LOST SOCIETY
02.10. THE OCEAN, LLNN, PLAYGROUNDED
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace