Nový Spark
venku od 1. června
Mrkněte na krvavou valentýnskou romantiku ICE NINE KILLS

Mrkněte na krvavou valentýnskou romantiku ICE NINE KILLS

Samozvaní králové slashercoru ICE NINE KILLS k svátku všech zamilovaných přichystali skutečnou romantiku. Krvavý animák ke skladbě „Take Your Pick“, v níž hostuje řvoun CANNIBAL CORPSE George „Corpsegrinder“ Fisher. Klip jako takový je inspirován osmdesátkovým filmovým hororem Valentýnská pomsta.

„Abychom vzdali hold jednomu z nejdrsnějších slasherů osmdesátých let, bylo nám jasné, že potřebujeme dvě základní ingredience: brutalitu a mrzký vkus. Je nám ctí, že legendární Corpsegrinder do skladby přispěl svým typickým vokálním tornádem, které posluchače rozkuchá. Už si stačí jen vybrat, jak letos na Valentýna chcete zemřít,“ uvádí video kapela.

„Take Your Pick“ je kousek z loňské albové novinky ICE NINE KILLS „The Silver Scream 2: Welcome to Horrorwood“, s níž se kapela poprvé dostala mezi dvacítku nejprodávanějších počinů dle hitparády Billboard 200 a zcela ovládla žebříček vyhrazený pro kapely hrající moderní rock. Za pár dní ICE NINE KILLS vyrážejí na turné s MOTIONLESS IN WHITE a BLACK VEIL BRIDES.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace