Nový Spark
venku od 3. června
MUNICIPAL WASTE pějí ódu na klasický heavy metal

MUNICIPAL WASTE pějí ódu na klasický heavy metal

Sloveso „pět“ je v případě amerických thrasherů hodně nadnesený výraz, ale ódu na osmdesátá léta skutečně slyšet můžete. Nový singl „High Speed Steel“ vás přenese do dob, kdy heavy metal nabíral na síle i rychlosti. Mrkněte na lyric video!

Rychlý heavy metal, pod jehož povrchem bublají začátky thrashmetalového hnutí. Přesně tak zní nová skladba, která pochází z nedávno avizovaného alba kapely „Electrified Brain“. Fanoušci si mohou ve svých kalendářích zaškrtnout 1. červenec, kdy nová studiovka vychází. Bude se jednat o nástupce desky „Slime and Punishment“ z roku 2017.

Kupte si nové album v předprodeji na Sparkshopu!

„Singl ‚High Speed Steel‘ je ódou na časy, kdy se heavy metal začal formovat do své rychlejší formy. Posunuli jsme hranice našeho zvuku a nasměrovali jsme dynamiku naší hudby směrem ke klasickému heavy metalu, ale zároveň jsme chtěli udržet vysokou intenzitu. Skladba je o překonávání překážek, i když se zdá, že všechno stojí proti vám,“ přibližuje novinku kytarista Ryan Waste.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace