Nový Spark
venku od 1. července
Muzikanti, kteří mají rádi hazard

Muzikanti, kteří mají rádi hazard

Chlast, drogy, sex, rychlá auta patří neodmyslitelně k rock’n’rollovému způsobu života. Stejně jako do něj často patřívají hazardní hry a gambling. Přinášíme vám několik muzikantů, kteří se vedle své hudby, proslavili i svou vášní pro hazard.

Když máte v bance pár milionů dolarů a žijete divoký rychlý život, je jednoduché pochopit, proč jsou hazardní hry takovým lákadlem. Kombinace nejistoty, očekávání, schopností, štěstí, společenské zábavy, a hlavně vzrušení z vítězství nabízí návaly adrenalinu. Proto i svět tvrdé hudby a nevázaného životního stylu přirozeně přijal hazard za svůj. V době koronavirových opatření, která postihla jak svět hudby, tak svět hazardu, lze svou dávku hazardního adrenalinu dostat třeba v online kasinech jako třeba 24kasino .

Lemmy
Gambling do rock’n’rollu patří dlouhou dobu, ale o těsné propojení se postaral právě Lemmy Kilmister. Jeho láska ke gamblingu nebyla žádným tajemstvím, ačkoli na rozdíl od mnoha svých souputníků byly jeho hazardní preference automaty. Údajně neprojevoval zájem šprtat se pravidla blackjacku a dalších stolních her.

Ve vynikajícím dokumentu „Lemmy Forever“ je jeho láska a závislost na hazardu dobře vidět. Frontman THE DAMNED, Dave Vanian, sděluje, že Lemmy byl často k vidění v londýnských kasinech, kde se za popíjení oblíbeného Jacka s colou setkával s různými postavičkami podsvětí britského hlavního města. Stejně tak ve svém oblíbeném podniku v Los Angeles Rainbow Bar and Grill strávil taky moře času a ať už sám nebo s přáteli roztáčel bubny. A není žádným tajemstvím, že měl i osobního jednorukého banditu ve svém domě.


Scott Ian
Zakládající člen thrasherů ANHTRAX, Scott Ian, není známý jen pro svou urputnou riffáž a frenetický headbanging. Scott má ve svém portfoliu obličejových grimas i kamenný poker face. Když zrovna nedrtí své véčko, hraje poker.

Scott začal s karbanem v dětství a v karetním umění se zlepšil na dlouhých cestách s kapelou. Jeho vítězství na turnaji pořádaném americkou televizí VH1 Rock & Roll Celebrity tournament, kde hrál třeba i Vinnie Paul nebo Ace Frehley, stvrdilo pokerovou zdatnost ve světě showbyznysu. Své schopnosti zkusil i na profesionální úrovni a opakovaně se účastnil her na okruhu World Series of Poker. Jeho láska je hře je tak velká, že občas zakládal domácí online stoly a stále se věnuje hře online.


Sully Erna
Kytarista a hlas GODSMACK, Sully Erna, je rovněž zapálený příznivcem pokeru. Jeho láska ke kartám je doložena tetováním čtveřice es, která pokrývají skoro celá Sullyho záda. Důvod, proč si vybral právě karetní tematiku je následující.

V jedné hře s vysokými sázkami se Sully sebevědomě nechal strhnout do sázecí spirály, kdy si jist svou čtveřicí es nechal propadnout výhru soupeřovou postupkou v barvě, tedy nejvyšší možné kombinaci. Poté co ve vzteku Sully zařval, že v pokeru není žádná spravedlnost, nechal si po vychladnutí vyvést hořící čtyři esa na záda s nápisem „No Justice“ jakožto věčné memento.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace