Nový Spark
venku od 1. března
MY DYING BRIDE uvádí své nové album příběhem z temných hlubin

MY DYING BRIDE uvádí své nové album příběhem z temných hlubin

Britští doommetaloví titáni MY DYING BRIDE ohlásili vydání svého patnáctého studiového alba. Ponese název „A Mortal Binding“ a dočkáme se ho 19. dubna 2024.

Novinku se kapela rozhodla prezentovat společně s uvedením bouřlivého, ale i temně srdceryvného prvního singlu „Thornwyck Hymn“. Skladba přichází s propracovaným videoklipem, v němž je zobrazen námořní příběh rozvíjející se touhy a tragédie.

Předprodej nového alba MY DYING BRIDE na Sparkshopu byl zahájen!

Vokalista Aaron Stainthorpe přibližuje téma nové písně: „Vesnici Thornwyck, která se nachází na členitém pobřeží Yorkshiru, už od pradávna pronásledují chladné vlny, omílající její břehy – a společně s nimi i mýtické bytosti, které dlí ve slaných hlubinách. Běda každému, kdo se opováží přiblížit se až k okraji moře, protože zpátky na pevnou zem už nikdy nevkročí.“

Album „A Mortal Binding“, očekávaný následovník „The Ghost Of Orion“ z roku 2019, si tradičně – tak, jak jsme od kvintetu z Yorkshiru zvyklí – libuje v úzkosti, ztrátách a temnotě. Je jasné, že svou ponurou atmosférou opět oslní nadšené posluchače.

Tracklist alba:
01. Her Dominion
02. Thornwyck Hymn
03. The 2nd Of Three Bells
04. Unthroned Creed
05. The Apocalyptist
06. A Starving Heart
07. Crushed Embers


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace