Nový Spark
venku od 1. února
Na listopadový Spark dohlíží Pacient číslo devět

Na listopadový Spark dohlíží Pacient číslo devět

Ani věk ani zdravotní problémy ho nezastaví. Ozzy Osbourne se obklopil mladým tvůrčím kolektivem a dva roky po desce, která se zdála být jeho poslední, vydává další: „Patient Number 9“. Je tahle ta definitivní? Těžko říct, ale dokud bude Ozzy aktivní, bude se vracet na stránky Sparku, letos v listopadu rovnou na tu titulní. A taky doprostřed, na plakát!

Neopomíjíme však ani mladou generaci metalových kapel, a tak se v aktuálním čísle můžete těšit například na rozhovory s MISS MAY I, SLEEPING WITH SIRENS, THE DEVIL WEARS PRADA či WE CAME AS ROMANS. Tak si říkáme, jestli byl metalcore vůbec někdy zastoupen v rámci jednoho čísla takto silně?! A když jsme u těch mladších a divokých ročníků, cestu mezi Rockové mohykány si našel David Gunn, frontman drsných KING 810, kteří se před nedávnem uvedli naživo v Praze. A věřte, že tenhle týpek už má za sebou v šestatřiceti letech mnohé!

Mladá a stará krev se smísila jedinečným způsobem v aktuální sestavě SKID ROW a kapela vydala bezkonkurenčně nejlepší album své post-Bachovské éry. Vysloužila si tím prostor v Galerii titánů! V další z pravidelných rubrik, v Ušním průplachu, se vrátíme na Masters of Rock, kde Sabina Jesenovská strávila pár poslechových chvil se zpěvákem BEAST IN BLACK Yannisem.

Českou scénu zastupují Miloš Dodo Doležal, respektive VITACIT, ortodoxní heavymetalisté INGOTT, hardrocková ŠKAREDÁ HOLKA, už zase blackmetaloví HEIDEN, ale taky Peroon, ústřední řvoun thrasherů SHAARK, kteří začátkem října završili letošní Spark Fresh Blood.

Abychom nezapomněli, aktuálním číslem rezonuje i „cavalerovsko-sepulturovský“ odkaz. Jednak v rozhovoru se samotným Maxem k aktuálnímu albu SOULFLY, ale taky skrz materiál k INCITE, tedy kapele vedené jeho nevlastním synem Richiem, a nakonec i skrz THE TROOPS OF DOOM, grupu, za níž stojí původní kytarista SEPULTURY Jairo Guedz.

Tak ať vás těžký kov zahřívá v časech nelehkých!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace