Nový Spark
venku od 1. června
Na novém singlu BETWEEN THE PLANETS metamorfují

Na novém singlu BETWEEN THE PLANETS metamorfují

Pražská progressive metalová kapela BETWEEN THE PLANETS přichází s novým singlem pojmenovaným Metamorphosis. Určitou metamorfózou prošel zvuk kapely - nahrávání a mix vzal na svá bedra Martin Spacosh, hybatel celého projektu, mastering provedl opět Acle Kahney z proslulých TesseracT, artwork vytvořil osvědčený Gustavo Sazes (Arch Enemy, Cynic,..) se kterým kapela spolupracovala již na několika předchozích singlech.

"Na novém singlu dostal velký prostor zvuk basy, který je teď výrazně v popředí, někdy i víc než samotné kytary. Miluju kapely, které mají svůj zvuk postavený na dominantním zvuku baskytary. Myslím, že i v tomhle tracku to skvěle funguje. Zajímavostí je také to, že se v této skladbě žádný motiv neopakuje vícekrát , ukáže se vždy pouze jednou" dodává Spacosh.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo