Nový Spark
venku od 2. října
Na Ostravě v plamenech 2022 uvidíme i německé power-metalisty BRAINSTORM

Na Ostravě v plamenech 2022 uvidíme i německé power-metalisty BRAINSTORM

Němečtí powermetaloví harcovníci BRAINSTORM se v polovině září blýskli albovou novinkou „Wall Of Skulls“. Jak zní skladby z třinácté studiovky naživo, dostaneme pocítit už za necelý rok. Uprostřed příštího léta přijede banda zahrát na festival Ostrava v plamenech.

Příští ročník Ostravy v plamenech se uskuteční jako vždy uprostřed prázdnin a nabídne 14 kapel z celého světa. Akce proběne v termínu 29. - 30. července 2022 pod vysokou pecí v ostravských Dolních Vítkovicích.


Na pozici letošních headlinerů budou němečtí DESTRUCTION, kteří tímto doplní sestavu tzv. teutonické čtyřky předchozích ročníků KREATOR a SODOM. Mezi dalšími potvrzenými kapelami jsou němečtí gotici CREMATORY, kteří letos kvůli Covidu zrušili všechna festivalová vystoupení. Ze Slovenska dorazí formace LERA s charismatickou zpěvačkou Lenkou Rakár, která má hlas jako motorová pila. Českou rockovou a metalovou scénu budou zastupovat PANOPTIKO, BASTARD, FORREST JUMP a CITRON.

Vstupenky za zaváděcí cenu 750 Kč v limitované edici 500ks jsou již v prodeji na festivalovém webu.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace