Nový Spark
venku od 2. května
Na Ostravě v plamenech 2022 uvidíme i německé power-metalisty BRAINSTORM

Na Ostravě v plamenech 2022 uvidíme i německé power-metalisty BRAINSTORM

Němečtí powermetaloví harcovníci BRAINSTORM se v polovině září blýskli albovou novinkou „Wall Of Skulls“. Jak zní skladby z třinácté studiovky naživo, dostaneme pocítit už za necelý rok. Uprostřed příštího léta přijede banda zahrát na festival Ostrava v plamenech.

Příští ročník Ostravy v plamenech se uskuteční jako vždy uprostřed prázdnin a nabídne 14 kapel z celého světa. Akce proběne v termínu 29. - 30. července 2022 pod vysokou pecí v ostravských Dolních Vítkovicích.


Na pozici letošních headlinerů budou němečtí DESTRUCTION, kteří tímto doplní sestavu tzv. teutonické čtyřky předchozích ročníků KREATOR a SODOM. Mezi dalšími potvrzenými kapelami jsou němečtí gotici CREMATORY, kteří letos kvůli Covidu zrušili všechna festivalová vystoupení. Ze Slovenska dorazí formace LERA s charismatickou zpěvačkou Lenkou Rakár, která má hlas jako motorová pila. Českou rockovou a metalovou scénu budou zastupovat PANOPTIKO, BASTARD, FORREST JUMP a CITRON.

Vstupenky za zaváděcí cenu 750 Kč v limitované edici 500ks jsou již v prodeji na festivalovém webu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace